کد خبر: 944328 A

سرمربی تراکتور در مورد تساوی تیمش با شهر خودرو صحبت کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، "ساکت الهامی" در نشست خبری بعد از بازی با شهرخودرو اظهار کرد: خوشحالم که بعد از یک سال به شهر امام رضا (ع)، شهر خوبی ها آمده ام و خوشحالم که یک مربی جوان کاربلد به تیم شهرخودرو پیوسته است.

وی افزود: خسته نباشید ویژه ای هم خدمت دوست خوبم آقای سرآسیایی می گویم که سالیان سال در این تیم زحمت کشید و در ادامه راه برای سهراب بختیاری زاده، آرزوی موفقیت دارم؛ چرا که می دانم پتانسیل خوبی دارد و این مربیان جوان، آینده فوتبال ما هستند.

الهامی در خصوص بازی نیز بیان کرد: ما در وهله اول به دنبال این بودیم که حتما با امتیاز زمین بازی را ترک کنیم و سپس به دنبال پیروزی باشیم؛ اما فشار بازی مقابل سپاهان، تاثیر زیادی روی بازیکنان داشت. اکنون باید مربیان با جدول رده بندی بازی کنند و یک امتیاز بازی امروز در ادامه راه برای ما خیلی مفید خواهد شد.

وی گفت: از عملکرد بازیکنان تیمم خیلی راضی ام، چون با توجه به خستگی که داشتند، با تمام وجود بازی کردند و امیدوارم به هدف کسب سهمیه که از همان روز اول داشتیم، برسیم و دل مردم خوب آذربایجان و هواداران تراکتور را شاد کنیم.

سرمربی تراکتور ادامه داد: ما بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و در نیمه اول برتر از حریفمان بودیم، اما در نیمه دوم بازی متعادل شد و هر دو تیم ترس از گل خوردن داشتند. امتیاز دادن به رقیب در مقطع کنونی، ینی خارج شدن از کورس رقابت ها و این کار را سخت می کند و به همین دلیل، هر دو تیم در وهله اول به دنبال گل نخوردن بودند.

 

تراکتور ساکت الهامی شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر