کد خبر: 944327 A

حجم ویدئو: 22.04M | زمان ویدئو: 00:04:08

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: سپاهان بعد از ۱۰ نفره شدن جانانه جنگید و خواست که برنده بازی باشد.

به گزارش ایلنا، بهنام سراج بعد از شکست تیمش مقابل سپاهان اظهار کرد: دو بازی است که این اتفاق برایمان می‌افتد که موقعیت‌های زیادی خلق می‌کنیم اما گل نمی‌زنیم. درست است که سپاهان ۱۰ نفره شد اما دقیقا ۴۵ دقیقه توپ و میدان دست ما بود و نمی‌دانم چرا در گلزنی مشکل داریم. به هر حال فوتبال همین است و اگر گل نزنیم گل می‌خوریم اما از دقیقه ۲۰ به بعد که تغییر سیستم دادیم بسیار عملکردمان خوب شد.

او ادامه داد: بازی در نیمه اول تقریبا برابر بود و نیمه دوم هم کاملا بازی دستمان بود اما نتوانستیم گل بزنیم. سپاهانی ها بعد از ۱۰ نفره شدن جانانه جنگید و خواستند که برنده بازی باشند و به حقشان رسیدند. تیممان خوب بود اما دو سه بازی است در گلزنی مشکل داریم. برد برای بازیکنان است و باخت برای من است.

سراج در خصوص این که اعتراضاتش در روند داوری تاثیر داشت، گفت: فیلم بازی را نگاه کنید. من یک کلمه هم با داور صحبت نکردم و فقط وقت استراحت به داور گفتم قبل از آن صحنه‌ای که گل خوردیم خطا بود و امکان نداره سر داور داد بزنم و به نیمکتمان هم گفتم هیچکس حق ندارد اعتراض کند. داوری خوب بود و تلاششان کردند و همانطور که ما اشتباه می‌کنیم آن‌ها هم اشتباه می‌کنند.

او درباره اخراج سروش رفیعی و اعتراض قلعه نویی عنوان کرد: قلعه نویی خودش هم گفت که تحت فشار بود آن صحبت ها را انجام داد و بازیکنان ما امکان ندارد به داور اعتراض کنند. امیر قلعه نویی احترامش واجب است و کسی باز تیم ما حق ندارد به او حرفی بزند و هر چی دلش می‌خواهد باید بگوید. به مردم اصفهان تبریک می‌گویم.

بهنام سراج نفت ابادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر