کد خبر: 944081 A

تاکید سلطانی فر به مدیران عامل و حقوقی دو باشگاه:

وزیر ورزش و جوانان در نشست خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، مدیران عامل و حقوقی دو باشگاه را به تسریع در روند برگزاری مجامع در قالب فرآیند واگذاری در راه تحقق ورود به فرابورس فراخواند.

به گزارش ایلنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در نشست خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال که امروز با حضور شمس معاون سازمان خصوصی سازی، مدیران عامل سرخابی ها و معاونان ذیربط وزارت ورزش و جوانان و مدیران حقوقی دو باشگاه برگزار شد، تصریح کرد: با قدرت فرایند برگزاری مجامع پرسپولیس و استقلال را پیگیری کنید.

وی گفت: تاکنون در فرآیند واگذاری سرخابی ها طبق زمان بندی پیش رفتیم و توقع از مدیران عامل و حقوقی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تسریع در روند برگزاری مجامع است.

وزیر ورزش و جوانان با بیان این که به معاونین خود تاکید کرده که یکی از مهم‌ترین اولویت کاری هر روز پیگیری روند خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال است، اظهار کرد: در راستای فرایند خصوصی سازی و واگذاری سهام دو باشگاه، انتظار اقدامات موثرتری از مدیران دو باشگاه سرخابی داریم. نشست خصوص سازی پرسپولیس و استقلال از ١٨ فروردین، پس از موافقت هیات عالی واگذاری، بصورت مستمر ، منظم و هفتگی با حضور وزیر ورزش و جوانان انجام شده است.

استقلال پرسپولیس خصوصی سازی وزارت ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر