کد خبر: 944051 A

رقابت مجیدی و فکری جذاب خواهد بود

پیشکسوت استقلال پیش بینی کرد امشب بازی جذابی را شاهد خواهیم بود.

به گزارش ایلنا، علیرضا اکبرپورپیشکسوت استقلال تهران ابراز امیدواری کرد آبی‌ها با کسب حداکثر امتیازات در دیدارهای پیش رو به عنوان سهمیه لیگ قهرمانان آسیا برای فصل آینده دست پیدا کنند. 

استقلال موفق شد در بازی خارج از خانه صنعت نفت را شکست بدهد.

قبل از جدال با صنعت نفت گفته بودم این بازی برای ما حکم یک نبرد ۶ امتیازی را دارد. در واقع حالا دیگر همه مسابقات تا پایان فصل برای استقلال یک فینال هستند و به هیچ عنوان نباید کوچکترین لغزشی داشته باشیم. خوشبختانه پیروزی در آبادان علاوه بر شرایط فنی، استقلال را از نظر روحی هم در وضعیت مناسبی قرار داد. حالا با آرامش بیشتری کار را دنبال می‌کنیم. این پیروزی جدا از بحث کسب ۳ امتیاز، دو اتفاق مهم هم برای ما رقم زد. اول اینکه حالا بچه‌ها دیگر استرس گلزنی ندارند و نکته دوم، تداوم روند باز نشدن دروازه ما بود. اتفاقی فوق العاده ارزشمند که امیدواریم در مسابقات آینده هم تکرار شود.

استقلال می‌تواند به لیگ قهرمانان آسیا برسد؟

تمام دیدار‌های باقی‌مانده لیگ برتر و جام‌حذفی را باید جدی گرفت چون می‌دانیم هر پیروزی برای هواداران چقدر ارزش دارد. البته فراموش نکنید جام‌حذفی حکم راهی کوتاه برای رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا را دارد و به هیچ عنوان نباید چنین فرصت ارزشمندی را از دست داد.

دیاباته هم با گلزنی بازگشت؟

شیخ دیاباته برای بازی با صنعت نفت روحیه بسیار بالایی داشت. تولد فرزندش و انگیزه برای نشان دادن مجدد توانایی‌ها موجب شد این بازیکن یکی از چهره‌های فوق العاده خوب در آبادان باشد. جدا از بحث گلزنی، اگر دقت کرده باشید این بازیکن برای کمک به عناصر دفاعی استقلال نیز از جان مایه می‌گذاشت و گاهی اوقات حتی تا داخل محوطه جریمه خودمان هم عقب می‌آمد تا ضربات سر را بزند و انصافاً در این مورد بسیار خوب عمل کرد. فراموش نکنید حتی راه رفتن در گرمای آبادان هم کار دشواری است چه رسد به دویدن.

وریا غفوری هم در نیمه دوم شرایط بازی را بدست اورد؟

وریا غفوری به معنای واقعی کلمه تعصبش را نشان داد  این بازیکن از بستر بیماری بلند شد و به کمک استقلال آمد. غفوری تا قبل از جدال با صنعت نفت فقط دو جلسه تمرین کرده بود. در چنین شرایطی کاملاً بدیهی است که بدن ضعیف می‌شود، اما وریا امد و بازی کرد.

بازی با نساجی را چطور پیش بینی می‌کنید؟

استقلال در تمام مسابقات پیش رو باید به امتیاز برسد و برای پیروزی به زمین برود. نساجی به همراه محمود فکری نتایج خوبی به دست آورده و کادرفنی مجربی دارد. رقابت مجیدی و فکری جذاب خواهد بود و برای استقلال آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام/
استقلال علیرضا اکبرپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر