کد خبر: 943940 A

سرمربی سابق پرسپولیس و تیم ملی مدعی است که تیم ملی ایران شانس حضور در جام جهانی را داراست.

به گزارش ایلنا، افشین قطبی، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس و فولاد خوزستان که حالا روی نیمکت شیجیاژوانگ در سوپرلیگ چین نشسته درباره ازسرگیری رقابت‌های فوتبال بدون تماشاگران می‌گوید: «طرفداران روح فوتبال هستند. آنها باعث نمایش‌های بی‌نظیر و جذابی از سوی بازیکنان می‌شوند. با شرایط جدید بازیکنان باید از درون خود و هم‌تیمی‌های خود الهام بگیرند تا نمایشی را ایجاد کنند که ارزش تماشای تلویزیونی را داشته باشد. ما در طول این همه‌گیری فرصتی نادر داریم که بتوانیم سمبل امید برای هواداران خود باشیم و با تمام چالش‌هایی که مردم در زندگی خود با آنها روبه‌رو هستند، حداقل ۹۰ دقیقه حواس‌شان را به نقطه دیگری معطوف کنیم.»

قطبی که زمانی هدایت تیم ملی ایران را بر عهده داشت و همراه سایر بازیکنان در مقدماتی جام‌جهانی و همچنین جام ملت‌های آسیا شرکت کرد، درباره شانس ایران برای صعود به جام‌جهانی می‌گوید:

«من با کار آقای دراگان اسکوچیچ آشنا نیستم، بنابراین نمی‌توانم درباره توانایی وی اظهارنظر کنم اما نسلی طلایی در فوتبال ایران داریم. ما در آسیا استعدادهای برتر داریم. اگر فدراسیون فوتبال حمایت مناسبی از بازیکنان تیم ملی بکند، معتقدم ایران به جام‌جهانی ۲۰۲۲ صعود خواهد کرد.»

 

افشین قطبی تیم ملی فوتبال ایران دراگان اسکوچیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر