کد خبر: 943145 A

کاپیتان اتلتیکو مادرید امیدوار است در کنار همبازیانش به عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کند.

به گزارش ایلنا، کوکه کاپیتان اتلتیکو مادرید بعد از کسب مقام سوم لالیگا توسط این تیم گفت اتلتیکو شرایط خوبی دارد و امیدوار است در لیگ قهرمانان هم موفق باشد. اتلتیکو که روز 13 آگوست در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان به مصاف لایپزیش می‌رود امیدوار  است شرایط خوب خود در هفته‌های پایانی لالیگا را در چمپیونزلیگ هم تداوم بخشد. کوکه گفت: ما به هدف‌مان در این فصل رسیدیم. اولین هدف ما کسب سهمیه چمپیونزلیگ و دومین هدف سوم شدن در لیگ بود. ما در بازی امروز پیروز نشدیم ولی همین تساوی برای سوم شدن‌مان کافی بود.

او ادامه داد: بدشانسی آوردیم که این بازی مساوی شد. می‌خواستیم در آخرین بازی خانگی فصل برنده شویم. ما در طول سال عالی کار کردیم و به خصوص در دوران پساکرونا بی‌نظیر بودیم و حتی یک بازی نباختیم و این برای ما مایه غرور است. حالا مشتاق و منتظر لیگ قهرمانان هستیم

کوکه همینطور درباره لیگ قهرمانان اروپا هم گفت: ما بازی به بازی جلو می‌رویم. چند بازی است که عالی کار کرده‌ایم و امیدوارم این روند در لیگ قهرمانان هم ادامه داشته باشد. امیدوارم بتوانیم قهرمان آن رقابتها شویم. ما طوری به بازی مقابل لایپزیش فکر می‌کنیم که انگار فینال است. امیدوارم بتوانیم از این مرحله عبور کنیم.

لیگ قهرمانان اروپا اتلتیکو مادرید کوکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر