کد خبر: 943003 A

کارلو آنچلوتی می‌گوید اطمینان دارد امسال تابستان حمایت مالی کافی برای تقویت تیمش را از مدیریت این باشگاه دریافت خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، سرمربی نام‌آشنای اورتون می‌گوید تیمش امسال تابستان به تقویت جدی نیاز دارد و او اطمینان دارد مدیریت اورتون حمایت مالی کافی از او را به عمل خواهد آورد. چهار بازی اخیر اورتون که در آنها حتی یک پیروزی هم بدست نیامده زنگ‌های خطر را به صدا درآورده و نشان داده این تیم به تقویت جدی خود نیاز دارد.

آنچلوتی در مصاحبه اخیر خود گفت:" من تیمم را می‌شناسم و مهم نیست که در اروپا هستیم یا نیستیم یا مهم نیست که در این دوره بعد از کرونا خوب بازی کرده‌ایم یا نکرده‌ایم. ما می‌خواهیم در دو بازی باقی‌مانده عملکرد خوبی به نمایش بگذاریم و بعد تمرکزمان را به بازسازی و تقویت تیم در فصل تابستان معطوف خواهیم کرد. ما در حال حاضر به دنبال بازیکنان باکیفیتی می‌گردیم که فصل آینده بتوانند به تیم کمک کنند. بعد از پایان فصل با هم صحبت خواهیم کرد تا بهترین راه‌حل را پیدا کنیم. من معتقدم هیات‌مدیره از من و از تیم حمایت خواهد کرد. هم ما و هم مدیریت باشگاه متفق‌القول هستیم که تیم باید ارتقا پیدا کرده و پیشرفت کند".

لیگ برتر انگلیس کارلو آنچلوتی اورتون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر