کد خبر: 942610 A

رئیس فدراسیون بوکس گفت: اعلام زمان برگزاری بازی های المپیک زنگ را برای ما و مسئولان ورزش به صدا درآورد.

به گزارش ایلنا، حسین ثوری در خصوص اعلام زمان برگزاری رقابتهای بوکس بازیهای المپیک توکیو، اظهار داشت: به تازگی برنامه زمانبندی تمامی رقابت های ورزشی بازی های المپیک توکیو اعلام شد و این نشان از این دارد که زنگ آغاز کورس رقابت زده شده است و این پیام را برای مدیران و مسئولان ورزش کشورمان دارد که از همین حالا روند رو به جلو و برنامه های آماده سازی را استارت بزنند تا ورزشکاران هر چه قدرتمندتر در بازیهای المپیک حضور یابند.

وی در خصوص برنامه اردویی تیم ملی بوکس، گفت: از اسفندماه و پس از بازگشت از مسابقات انتخابی بازیهای المپیک توکیو از کشور اردن، هیچ برنامه اردویی نداشتیم ولی کادر فنی تیم ملی به صورت آنلاین تمرینات دو المپیکی مان را زیر نظر دارند. نکته مهمی که در این رابطه وجود دارد، باید برای آماده سازی هر چه بیشتر قهرمانان‌مان یک فکر اساسی برای تمرین اردویی داشته باشیم. یک سالن ایزوله شده را برای ورزشکارانی که سهمیه المپیک گرفته اند تهیه و تدارک ببینیم تا روند آماده سازی المپین ها آغاز شود.

ثوری در مورد تقسیم بندی سالن شماره 9 مجموعه ورزشی انقلاب بین دو فدراسیون بوکس و کاراته، تاکید کرد: سالن شماره 9 فضای 1400 متری دارد و هر یک از فدراسیون ها 700 متر را برای تمرین ملی پوشان تقسیم خواهند کرد و این تقسیم بندی هنوز انجام نشده است ولی برای رسیدن به اهداف دو فدراسیون باید سختی را به جان بخریم و با یکدیگر تعامل کنیم.

رئیس فدراسیون بوکس درباره برنامه ریزی لیگ سال 99 رشته بوکس، خاطرنشان کرد:  12 تیم برای شرکت در لیگ بوکس اعلام آمادگی کرده بودند، ولی پس از بررسی‌های مالی و مسائل دیگر، فقط 8 تیم استانداردهای ورود به مسابقات لیگ را پیدا کردند. فقط این تیم ها منابع مالی خوبی داشتند که تا پایان لیگ مخارج اعضای تیم خود و میزبانی های برگزاری رقابتها را پرداخت کنند.

فدراسیون بوکس المپيك ٢٠٢٠
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر