کد خبر: 942584 A

میکل آرتتا سرمربی آرسنال امیدوار است پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل منچسترسیتی با دو گل اوبامیانگ او را به تمدید قراردادش با توپچی‌ها متقاعد کند.

به گزارش ایلنا، آرسنال در نیمه‌نهایی جام حذفی انگلیس موفق شد با درخشش مهاجم خود پیر امریک اوبامیانگ و دو گلی که توسط او به ثمر رسید منچسترسیتی را 2-0 شکست دهد. با توجه به اینکه قرارداد اوبامیانگ با آرسنال تا پایان فصل آتی اعتبار دارد ماندگار شدن یا نشدن او در امیریتس در ماه‌های اخیر سوژه شایعات و گمانه‌زنی‌ها بود. 

آرتتا بعد از بازی ضمن تمجید از شاگردانش گفت امیدوار است درخشش اوبامیانگ در این بازی و پیروزی آرسنال مقابل سیتی او را متقاعد کرده باشد که در آرسنال ماندگار شود. آرتتا در پایان بازی به خبرنگاران گفت:" امیدوارم این بازی اوبامیانگ را به این نتیجه رسانده باشد که در مسیر صحیح قرار دارد. ما هفته درخشانی داشتیم و موفق شدیم بهترین دو تیم اروپا را در این هفته شکست بدهیم. این اتفاقی نیست که هر روز تکرار شود. برای من مهم نیست که چه کسی در زمین بازی می‌کند. من می‌توانم به همه بازیکنانم اعتماد کنم. ما در این بازی تغییراتی در ترکیب داده بودیم و همه آماده بودند. در لحظات زیادی چاره‌ای جز تحمل فشارها نداشتیم. باید خیلی سازمان‌یافته کار می‌کردیم و فضاها را برای حریف به حداقل می‌رساندیم".

آرسنال پیر امریک اوبامیانگ میکل آرتتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر