کد خبر: 942566 A

شاگردان فرهاد مجیدی در حالی به آبادان سفر کردند که پیش از این مسابقه در 5 بازی خارج خانه خود موفق به کسب برد نشده بودند

به گزارش ایلنا، استقلال در یک بازی حساس توانست در آبادان به یک سه امتیاز ارزشمند برسد تا همچنان امیدهای این تیم برای کسب سهمیه از لیگ پابرجا بماند. مسابقه ای که بردن برای هر دو تیم نقش بسزایی داشت اما امتیاز کامل این مسابقه در نهایت نصیب آبی پوشان پایتخت شد.

استقلال بالاخره خارج خانه برد

شاگردان فرهاد مجیدی در حالی به آبادان سفر کردند که پیش از این مسابقه در 5 بازی خارج خانه خود موفق به کسب برد نشده بودند و این مساله فشار زیادی را به مجیدی وارد کرده بود و همین امر سبب از دست دادن موقعیت زیادی از این تیم در کورس با مدعیان بالانشین جدول شد. با این برد مهم آبی پوشان پایتخت در بازی خارج خانه خود مقابل نفت آبادان 5 استقلال 6 نشد تا روند نبردن های این تیم خارج از خانه بالاخره به پایان برسد.

قایدی به جهانی نرسید

مهدی قایدی در بازی این هفته استقلال مقابل نفت آبادان جدا از گلزنی در یک آیتم دیگر هم در لیگ نوزدهم در کورس قرار دارد که آن برسر تعداد پاس گل است. پیش از این بازی میلاد جهانی، هافبک گلزن زردهای آبادانی با 7 پاس گل جلوتر از مهدی قایدی بود که توانسته بود 6 بار برای همبازیان خودش گلسازی کند. در این بازی قایدی کاری از پیش نبرد تا همچنان میلاد جهانی در صدر بهترین گلزنان لیگ باقی بماند.

استقلال بازهم از نفت آبادان گل نخورد

تا پیش از بازی این بار استقلال مقابل نفت آبادان، آبی های پایتخت در 5 تقابل خود از 6 بازی اخیرشان مقابل برزیلی های آبادان گلی دریافت نکرده بودند. در این مسابقه با دو گلی که استقلال زد و دروازه خودش را بسته نگه داشت بازهم این روند ادامه پیدا کند تا حالا در 6 تقابل این دو تیم در 7 بازی که انجام داده اند استقلال گلی از نفت آبادان نخورده باشد و دروازه خودش را بسته نگه دارد.

یک نگرانی که برطرف شد

تا پیش از جدال استقلال در آبادان مقابل نفت آبادان، تیم فرهاد مجیدی از 7 مسابقه ای که در خارج از خانه گل اول را زده بود تنها توانسته بود در دو بازی برنده از زمین خارج شود. نقطه نگرانی که در برد استقلال مقابل برزیلی های آبادان برطرف شد تا تعداد بردهای آبی های پایتخت بعد از زدن گل اول بیشتر شود. حالا استقلال می تواند امیدوار باشد که در هر بازی که گل اول را می زند در نهایت می تواند بدون گل خورده بازی را برنده از زمین خارج شود.

استقلال نفت ابادان لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر