کد خبر: 941955 A

قائم اسلامی خواه می‌گوید که تیم ماشین سازی نباید با تیم های پایین جدولی مقایسه شود چون سطح بالایی دارد.

به گزارش ایلنا، قائم اسلامی خواه هافبک خوش تکنیک تیم ماشین سازی که در تزی با ذوب آهن یک گل زد و یک پاس گل هم داد، در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به دیدار ذوب آهن عنوان کرد: بازی با ذوب آهن برای ما شش امتیازی بود و این تیم حریف روبروی ما حساب می‌شد و به امتیاز نیاز داشتیم. هرچند کادرفنی دست خوش تغییر شده بود اما به این امید رفتیم اصفهان که سه امتیاز را بگیریم.

او درخصوص پنالتی نیز اظهار داشت: من حتی زمانی که لیگ یک بودم، پنالتی زن بادران بودم و پنالتی خراب نکردم. اگر بابک پنالتی را گل می‌کرد از خودم بیشتر خوشحال میشدم و هفته بعد هم اگر پنالتی شود بابک می‌زند چون پنالتی زن اول است. اما من اصلا استرس نداشتم و راحت ضربه زدم.

قائم اسلامی خواه درباره صحنه خطا نیز گفت: یک سری جاها دیدم که گفتند در محوطه است اما اصلا در محوطه نبود. پشت محوطه بود اما من هیچ موقع در کارهای داوری اطهار نظر نمی‌کنم و یک جمله کلیشه ای است که کارشناسان باید تشخیص بدهند اگر آن ها بگویند خطا بوده من هم قبول میکنم.

هافبک خوش تکنیک ماشینی ها راجع به آینده فصل جاری توضیح داد: ما تمام تلاشمان را میکنیم چون تیم پتانسیل داری هستیم. یک سری اتفاقات از من بازیکن که تقصیر داشتم تا عوامل مجموعه که همگی یک جورهایی در نتایج تأثیر داشتیم اما تمام حمیت و تلاشمان را گذاشته ایم که هفته های آتی را محکم و پرقدرت ادامه دهیم. دنبال رتبه های بالاتر هستیم و اگر این هفته گل گهر را ببریم به رتبه هشتم جدول هم فکر میکنیم.

وی در مورد حضور افاضلی در تیم ماشین سازی هم گفت: آقای افاضلی تازه به تیم اضافه شده‌اند. تا الان یک سری تغییرات و شوک مثبت را تجربه کردیم و این سه امتیاز باعث شد تا ذهنیت مثبت برای او و بازیکنان به وجود بیاید.

اسلامی خواه راجع به تقابل با تیم های پایین جدولی در بازی های آینده گفت: نظر شخصی ام این است که این تیم ها نسبت به ما کاملا شناخت دارند. این تیم ها جایگاهشان از اول فصل همین پایین جدول بوده بوده اما ما هفته های اخیر به پایین جدول آمده ایم. ما بالای جدول بودیم و الان هم در سطح تیم های بالای جدول هستیم.

هافبک ماشین سازی درباره اعتراض به داور هم اظهار داشت: آقا قاسم بزرگ ماست و حتی من بین دو نیمه به ایشان گفتم. گفتم که شما اینطور برای اخراج من به داور اعتراض می‌کنی، ادب اجازه نمی‌دهد من جواب شما را بدهم چون آدم پرخاشگری نیستم. همه این دیالوگ را شنیدند. من یک اعتراض کوچک به داور کردم و مستحق گرفتن کارت زرد بودم و بعد از آن هم اصلا اعتراض نکردم. انقدر احترام بزرگتر برایم مهم است که به این چیزها نپردازم.

او درباره گل دوم ماشین سازی هم گفت: به هر حال از اول فصل بیشتر گل های ما روی ضربات ایستگاهی بوده و کلا تیم ما یکی از نقاط قوتش همین ضربات است. شاید اگر بازیکن ذوب آهن نمی‌زند، مسیح زاهدی و شاهین توکلی آماده بودند. به هر حال فوتبال است و اگر اشتباهی صورت نگیرد گل زده نمی‌شود. خداراشکر این بار اینطور چرخید که با گل به خودی حریف گلزنی کنیم.

ماشین سازی تبریز قائم اسلامی خواه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر