کد خبر: 941497 A

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در خصوص همکاری هاى مشترک براى پیشرفت دوچرخه سوارى همگانى در سطح کلانشهر تهران ، با معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ، این دیدار که در ساختمان معاونت حمل و نقل شهرداری تهران با حضور خسرو قمرى، رییس فدراسیون دوچرخه سوارى، خلوتى رییس کمیته دوچرخه سوارى همگانى و صابرى مدیر روابط عمومى برگزار شد ، ضمن بررسى راهکارهاى همکارى مشترک بین فدراسیون و شهردارى تهران در خصوص تعاملات بیشتر و گسترش دوچرخه سوارى شهرى با استفاده از پتانسیل شهردارى در کلانشهر تهران، در خصوص احیاء تیم دوچرخه سوارى سازمان ترافیک ، مذاکراتى انجام شد که امید می رود با مساعدت و همکارى مسئولین ذیربط ، به زودى پایتخت همگام با توسعه علمى و منطبق با استاندارهاى جهانى دوچرخه سوارى همگانى براى کلیه سنین، با تیم منسجم و پیشینه دار دوچرخه سوارى سازمان ترافیک در میادین دوچرخه سوارى بدرخشد.

خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در حاشیه این دیدار گفت: در این جلسه در دو موضوع ، دستور آقای مناف هاشمی را گرفتیم . یکی اینکه قرار شد یک تفاهم نامه ای در خصوص ورزش همگانی با شهرداری تهران منعقد شود و موضوع دیگر درباره باشگاه ترافیک بود که در گذشته این باشگاه متاسفانه به دلایلی به مرحله تعطیلی رسید و مقرر شد که احیا مجدد باشگاه ترافیک شهرداری تهران بررسی تا انشاله در آینده نزدیک باشگاه ترافیک در لیگ برتر حضور داشته باشد و فعالیتش را زیر نظر شهرداری تهران شروع کند.

 در ادامه وی خاطر نشان کرد : یکی دیگر از موارد مورد بحث این دیدار، موضوع آسفالت دور مجموعه ورزشگاه آزادی بود .  یکی از مناطق پرطرفداری که بیشترین دوچرخه سواران حرفه ای و ملی پوش ما در آنجا تمرین می کنند ، که با پیگیری های صورت گرفته مقرر گردید با دستور مجدد آقای مناف هاشمی طی دو هفته آینده شاهد آسفالت این مناطق باشیم .   

 

فدراسیون دوچرخه‌سواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر