کد خبر: 941127 A

سرمربی رئال مادرید از عملکرد شاگردانش در کسب عنوان قهرمانی لالیگا تمجید کرد.

به گزارش ایلنا، رئال مادرید بامداد امروز با هدایت زین الدین  زیدان سی و چهارمین قهرمانی در لالیگا را در رقابت با بارسلونا کسب کرد.

زین الدین زیدان پس کسب عنوان قهرمانی  در نشست خبری گفت: احساس خیلی خوبی داریم. ۱۰ برد پیاپی کسب کردیم. این یک تیم است که تا پایان جنگید و واقعا خوشحالیم. خیلی احساساتی هستم. از زمانی که اینجا بودم بازیکنانی داشتم که واقعا جنگیدند. من قوانین خودم را دارم اما مهم بود که به برد ایمان داشتیم. 

او ادامه داد: کسی لیگ را می‌برد که امتیاز بیشتری کسب کند و ما اینکار را کردیم. امروز یکی از بهترین روزهای دوران حرفه‌ای من است. به خاطر لیگی که بردیم و نتایج بعد از وقفه کرونا. اوضاع برای همه عجیب است اما نمی‌توانیم کاری کنیم. باید در سیبلس می‌بودیم اما مسئله سلامتی است. در خانه هواداران بابت قهرمانی خوشحال هستند. به همه درود می‌فرستم. 

زیدان با مقایسه لیگ قهرمانان  اروپا و لالیگا گفت: از بردن لیگ قهرمانان خوشحال‌تر هستم. لیگ قهرمانان جام مخصوص است اما لیگ اسپانیا نیازمند ۳۸ هفته تلاش است.  رابطه خوبی با بازیکنان دارم. لحظات سختی را سپری کردیم و به اینجا رسیدیم. رابطه ما همیشه خیلی خوب است. آنها حرفه‌ای و با احترام هستند. 

سرمربی رئال درباره سرخیو راموس گفت: راموس کاپیتان و رهبر ما است. او موتور تیم است. چهار کاپیتان داریم اما راموس مرجع ما است. همه بازیکنان با او راحت هستند. دوران مربیگری و بازیگری بسیار متفاوت هستند. دوران مربیگری‌ام از بازیگری‌ام بهتر نبوده است. من ۴ سال مربی بودم و نزدیک ۲۰ سال بازیکن. اگر بیشتر مربی باشم می‌گویم کدام بهتر است.

رئال مادرید لالیگا زین الدین زیدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر