کد خبر: 940709 A

مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای هیئت فوتبال مازندران زمان و مکان نشست خبری سرمربیان دو تیم نساجی قائمشهر و نفت مسجد سلیمان را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، علی امینی در مورد برگزاری نشست خبری سرمربیان دو تیم نساجی مازندران و نفت مسجد سلیمان اظهارکرد: پنجشنبه ۲۶ تیرماه، ابتدا محمود فکری سرمربی نساجی مهمان مجازی اصحاب رسانه خواهد بود.

وی ادامه داد: پس از فکری، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۹:۳۰ در نشست خبری پیش از بازی حضور خواهد یافت.

این مسئول گفت :مکان نشست خبری، اتاق جدید کنفرانس شهید وطنی قائمشهر و بدون حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد. با هماهنگی های صورت گرفته شبکه اینترنتی آنتن، صفحه اینستاگرامی هیات های فوتبال مازندران و قائمشهر این نشست خبری را پوشش خواهند داد.

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال مازندران تصریح کرد: با توجه به عدم جواز حضور خبرنگاران در نشست خبری، یک گروه واتساپی برای عضویت خبرنگاران ورزشی استان تشکیل شده و بیشتر اصحاب رسانه ورزشی مازندران در این گروه حضور دارند که بر این اساس خبرنگاران از طریق همین گروه سوالات خود را قبل از نشست خبری به یکی از خبرنگاران ورزشی مازندران که نماینده هیات فوتبال استان است ، ارسال می کنند.

وی ادامه داد: نماینده هیات فوتبال مازندران در نشست خبری قبل و بعد از بازی، به نمایندگی از سایر خبرنگاران ورزشی ، پس از مطرح کردن سوالات خبرنگاران مازنی، پاسخ سوالات خود را دریافت می کند.

امینی در پایان خاطر نشان کرد: بر اساس قانون سازمان لیگ و اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی فقط چهار عکس می توانند در ورزشگاه و پوشش بازی حضور یابند که دو عکاس نماینده سازمان لیگ و هیات فوتبال استان و دو عکاس دیگر نیز نماینده باشگاه نساجی و باشگاه نفت مسجد سلیمان خواهند بود.

دیدار دو تیم نساجی مازندران و  نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر کشور از ساعت ۲۱ جمعه ۲۷ تیر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با قضاوت یاسر همرنگ برگزار خواهد شد. نفت مسجد سلیمان با ۳۲ امتیاز در رده هشتم و نساجی با ۲۷ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

رسانه فوتبال مسجد نساجی نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر