کد خبر: 940619 A

کنداکتور روز:

هفتخ سی و ششم مسابقات لیگ جزیره امشب با 4 دیدار پیگیری خواهد شد.

به گزارش ایلنا، در هفته سی و ششم مسابقات لیگ جزیره از ساعت 21:30 برنلی در مقابل ولوورهمپتون، نیوکاسل برابر تاتنهام و منچسترسیتی به مصاف بورنموث خواهد رفت.

آرسنال از ساعت 23:45 در ورزشگاه امارات در دیداری حساس به مصاف لیورپولی خواهد رفت که در هفته سی و یکم قهرمانی خود را بعد از 30 سال در لیگ جزیره قطعی کرده و به دنبال آن است تا رکورد کسب امتیاز در یک فصل را به نام خود به ثبت برساند.

از هفته سی و سوم مسابقات سری‌آ ایتالیا از ساعت 22 سامپدوریا مقابل کالیاری، بولونیا برابر ناپولی و میلان در ورزشگاه سن سیرو به مصاف پارما می‌رود. از ساعت 00:15 نیز آاس رم مقابل هلاس ورونا، اودینزه برابر لاتزیو و لچه مقابل فیورنتینا قرار خواهد گرفت. در حساس ترین بازی این هفته نیز در همین ساعت یوونتوس در خانه ساسولو به مصاف این تیم می‌رود.

زنیت سنت پترزبورگ که سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران را در اختیار دارد نیز در هفته بیست و نهم لیگ روسیه  از ساعت 22 به مصاف اورن برگ خواهد رفت. زنیت که با 66 امتیاز در صدر جدول قرار دارد قهرمانی خود پیش از این مسجل کرده است.

 

فوتبال اروپا سردار آزمون آرسنال منچسترسیتی لیورپول میلان لاتزیو یوونتوس سری آ ایتالیا لیگ جزیره لیگ روسیه سری آ آاس رم لژیونرهای فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر