کد خبر: 940554 A

محمد نوری در گفتگو با ایلنا:

هافبک با سابقه پارس جنوبی جم معتقد است رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی در خصوص بازی با استقلال عادلانه نبوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر پارس جنوبی جم در ورزشگاه نقش جهان به مصاف سپاهان رفت که در پایان بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

محمد نوری در خصوص این بازی و شرایط آن به خبرنگار ما گفت: ما اکنون در جایگاه حساسی قرار داریم با یک برد میتوانیم چند رتبه صعود کنیم و با یک باخت سقوط. خداراشکر هدف ما گرفتن تک امتیاز از سپاهان مدعی بود که موفق شدیم با دست پر از اصفهان بازگردیم. در بسیاری از دقایق بخت با ما یار بود آنها پنالتی خراب کردن و در آخر با هوش رضا خالقی فر موفق به زدن گل شدیم. مهم این تک امتیاز بود که به لطف خدا و کمک بازیکنان توانستیم به هدف خود برسیم.

وی در ادامه در مورد بازی با شهرخودرو اظهار داشت: شهرخودرو تیم خوب و منظمی است و در بازی‌های اخیر خود این را به وضوح نشان داده است. اما به هر حال ما در جم میزبان این تیم هستیم و قطعا این بازی هم برای ما هم برای این تیم سخت خواهد بود و امیدوار هستم بتوانیم به اهداف خود در این بازی برسیم و نتیجه طوری رقم بخورد که به سود ما باشد.

بهترین گلزنپارس جنوبی در این فصل در رابطه با جدایی هومن افاضلی از این تیم گفت: آقای افاضلی به یک باره رفتند و ما اصلا در جریان این جدایی نبودیم و به همین دلیل شوکه شدیم. به هر حال ایشان تصمیمی را گرفتند که شاید برخلاف میل خیلی ها در باشگاه باشد اما به هرحال ما باید یاد بگیریک که به تصمیم دیگران احترام بگذاریم. برای ایشان آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم هر جا هستند حالشان خوب باشد. ما هم با بازگشت آقای رضاییان تا حدودی خیالمان راحت است. با توجه به شرایط حساس ما در جدول امیدوار هستم ایشان هر چه سریع تصمیمی را بگیرند که به سود ما و تیم باشد. 

وی در رابطه با اینکه آیا پارس جنوبی در لیگ برتر باقی می‌ماند بیان کرد. تمام تلاش و فکر و ذکر بازیکنان حفظ این تیم در لیگ برتر است. چرا که این تیم همه دارایی مردم جم است و ما برای حفظ این دارایی همه کار میکنیم هر چند که سخت باشد.

بازیکن سابق پرسپولیس در خصوص رای کمیته انضباطی در خصوص بازی با استقلال گفت:این رای ناعادلانه است تیم ما با مشکلات مالی که داشت خرج کرد و به جم رفت تا در مقابل استقلال بازی کند ولی این تیم در جم حاضر نشد. ما قطعا به کمیته استیناف شکایت خواهیم کرد. ما همیشه تابع دستورات بودیم حتی در شرایطی که مخالف برگزاری لیگ بودیم و انتظار داریم تصمیمی که گرفته می‌شود عادلانه باشد نه یک طرفه به سود یک تیم خاص.

وی در مورد شرایط خود و اینکه بهترین گلزن پارس جنوبی است گفت: من درحالیکه 2 روز به شروع بازی‌ها مانده بود به تمرینات بازگشتم و کمی دیر به تیم اضافه شدم. به همین دلیل از نظر بدنی هنوز به فرم ایده‌آل خود نرسیده‌ام. تلاش خود را به کار میگیرم تا بتوانم به شرایط ایده‌آل خود برسم تا بتوانیم به تیم کمک بکنم.

کاپیتان سابق پرسپولیس در خصوص سخنان اخیر امیر حسین صادقی اظهار داشت: من صحبتی در مورد ایشان ندارم. برخی برای دیده شدن دست به هرکاری میزنن و از نام پرسپولیس استفاده می‌کنند.

وی در انتها افزود: ما پیش از شروع مجدد مسابقات لیگ برتر گفته بودیم که قهرمان این فصل قطعا پرسپولیس است. بهتر است جای اینکه سلامت بازیکنان را به خطر بیاندازند لیگ را تعطیل کنند و پرسپولیس را به عنون قهرمان معرفی کنند.

 

 

 

 

گفتگو: محمدرضا قاسمی

 

استقلال پرسپولیس لیگ برتر محمد نوری پارس جنوبی جم لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر