کد خبر: 939634 A

با اعلام سهیل مهدی

سرپرست میته برگزاری مسابقات لیگ برتر اعلام کرد: پرونده بازی استقلال و پارس جم به کمیته انضباطی رفت

به گزارش ایلنا، سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفتگو با برنامه ی شبهای فوتبالی در شبکه ورزش در مورد تعیین تکلیف دیدار استقلال و پارس جنوبی جم و همچنین دیدارهای معوقه تیم فولاد گفت: سازمان لیگ به عنوان برگزار کننده ی مسابقات، گزارشات و مستندات خود را تقدیم کمیته انضباطی کرده است و این کمیته به همراه ارکان قضایی فدراسیون، در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری این مسابقات، تصمیم گیری خواهد کرد. دیدار تیم های فولاد و پرسپولیس لغو نشده و این مسابقه مطابق برنامه ی قبلی سر موعد برگزار خواهد شد. در خصوص بازی هایی که به تعویق افتاده اند، ارکان قضایی و کمیته انضباطی اعلام نظر خواهند کرد و سپس سازمان لیگ با توجه به رای صادره، تصمیم گیری می کند که با توجه به فشرده بودن هفته های پایانی، امیدواریم کمیته انضباطی در این خصوص زودتر تصمیم گیری کند. 

مهدی ادامه داد: چنانچه کمیته انضباطی رای به تجدید این دیدارها بدهد، از آنجایی که طبق قانون باید 2 هفته ی پایانی لیگ برتر به صورت همزمان برگزار شود، باید تا قبل از آغاز هفته ی بیست و نهم، تمامی دیدارهای معوقه برگزار شود تا دو هفته پایانی با شرایط مساوی برگزار شود.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص برگزاری جام حذفی اظهار داشت: قاعدتا و حتما پایبند به انجام جام حذفی هستیم. برنامه ریزی لازم صورت گرفته ولی به دلیل بازیهای معوقه استقلال و فولاد برنامه ی بازیها جابجا خواهد شد و در صورتی که کمیته انضباطی حکم به برگزاری مجدد دیدارهای استقلال و فولاد مقابل حریفانشان بدهد، برنامه ی جدید جام حذفی اعلام خواهد شد. 

سهیل مهدی در خصوص نحوه برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: طبق آخرین اطلاعات دریافتی، ادامه ی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در این فصل، احتمالا به صورت متمرکز در کشور قطر انجام خواهد شد.

وی در پایان گفت: از آنجایی که پایان مسابقات لیگ برتر با آغاز ماه محرم تداخل پیدا خواهد کرد، پس بنا به احترام عزاداری شهادت سرور و سالار شهیدان، جشن قهرمانی تیم قهرمان لیگ برتر تحت الشعاع عزاداری های ماه محرم قرار خواهد گرفت.

 

استقلال لیگ برتر کرونا پارس جنوبی جم لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر