کد خبر: 939109 A

زلاتان ایبراهیموویچ ستاره ۳۸ ساله میلان، همچنان به تمجید از خود می‌پردازد.

به گزارش ایلنا، در دوران پسا کرونا میلان تحت هدایت پیولی عملکرد خوبی داشته و به همراه آتالانتا تنها تیم ایتالیایی است که شکستی را در این دوران متحمل نشده است.

زلاتان ایبراهیموویچ مهاجم ۳۸ ساله و ستاره این تیم که در ژانویه به روسونری محلق شده است در این خصوص گفت:

 هنوز زنده هستم و انگیزه دارم. در شرایط خوبی به سر می برم. شاید حس می کنم بیش از اندازه آماده ام، برای همین به خود فشار می آورم و مصدوم می شوم. از مصدومیت برگشتم اما هنوز در بهترین فرم خود نیستم.تنها در صورتی به بازی کردن ادامه می دهم که همچنان بتوانم تفاوت ها را رقم بزنم و نتیجه بگیرم. این طرز فکر که فقط بازی کنم را دوست ندارم. زلاتان اگر بخواهد فقط بازی کند، این کار را در خانه با بچه های خود انجام می دهد.

وی ادامه داد:

کسی از فصل آینده خبر ندارد. هنوز چند هفته دیگر باقی مانده است. بهتر است صبر کنیم و در پایان فصل تصمیم بگیریم. در شرایطی که دارم، هیچ کسی را در جهان به قدرتمندی ایبرا پیدا نمی کنید. فقط می خواستم به میلان کمکی کرده باشم وگرنه جایگاه من، قرار گرفتن در رتبه ششم یا هفتم جدول نیست.

 

استفانو پیولی؟

او بسیار شبیه به مکس الگری است. مربی فوق العاده ای است چون کار کردن در این شرایط هرگز آسان نیست. با روشی که کار می کند، تیم حامی او است. پیولی اگر همان میلانِ الگری را داشت، 200% مطمئن هستم که به راحتی فاتح اسکودتو می شد

 

فوتبال اروپا میلان سری آ ایتالیا زلاتان ایبراهیموویچ سری آ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر