کد خبر: 939019 A

بعد از سه شکست پیاپی اکنون مدیران گل گهر به دنبال تغییرات روی نیمکت این تیم هستند.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی هم بعد از وینگو بگوویچ نتوانسته شرایط تیم متمول گل گهر را برای بقا در لیگ برتر به خوبی پیش ببرد تا او نیز در آستانه برکناری قرار داشته باشد.

 

جلالی که با شروع دوباره لیگ برتر برابر سپاهان، شهرخودرو و اکنون پیکان شکست خورده، در رتبه پانزدهم جدول قرار گرفته تا بار دیگر این تیم در آستانه سقوط قرار داشته باشد. مسوولان گل گهر برای فرار از این موضوع و با توجه به هزینه زیادی که در این فصل متحمل شده‌اند، به دنبال این هستند که تغییراتی در فاصله شش هفته مانده به پایان فصل روی نیمکت خود داشته باشند.

 

بر این اساس مذاکراتی با رضا مهاجری و مجتبی سرآسیایی صورت گرفته و در این بین گزینه‌های دیگری نیز مطرح شده است. مهاجری که به تازگی هدایت ماشین سازی را برعهده گرفته به آنها اعلام کرده در صورتی که رضایتنامه اش را از این باشگاه دریافت کنند، مشکلی برای حضور روی نیمکت گل گهر نخواهد داشت. 

 

از مهدی تارتار، فراز کمالوند و فیروز کریمی نیز به عنوان دیگر گزینه‌های این باشگاه یاد می‌شود. کمالوند اما گفته می‌شود در انتظار پیشنهاد تراکتور است و به همین منظور چند پیشنهاد مناسب دیگر از لیگ یک را نیز رد کرده بود. مهدی تارتار نیز طی چند مذاکره‌ای که داشته، تاکنون نتوانسته رضایت نفت مسجدسلیمان را برای جدایی دریافت کند. و باید دید طی ساعات آینده چه تغییراتی در این تیم صورت خواهد گرفت.

مجید جلالی گل گهر سیرجان رضا مهاجری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر