کد خبر: 938948 A

مهاجم پیکان علیه گل گهر سند رو کرد!

مهاجم تیم پیکان تهران پس از برخورد سخت با دروازه بان تیم گل گهر سیرجان با مصدومیت شدیدی رو به رو شده است.

ابراهیم صالحی در گفتگو با ایلنا درباره دومین برتری متوالی تیم پیکان تهران در مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: بازی واقعا سخت بود و تلاش زیادی داشتند تا بتوانند به امتیاز برسند اما با تلاش کادرفنی طی جلسات تمرینی به خوبی روی نقاط ضعف آنها کار کرده بودیم و می‌دانستیم که چطور نتیجه این بازی را به سود خودمان رقم بزنیم.

مهاجم تیم پیکان درباره قضاوت موعود بنیادی فر و اعتراض عبدالله ویسی اضافه کرد: در اواخر نیمه اول یک صحنه بود که به اعتقاد من پنالتی بود. من توپ را کنترل کردم و آقای بشاگردی با زانو به صورتم ضربه زد که از درد دیشب نخوابیدم. فکر می‌کنم بینی‌ام شکسته و باید عکس بگیرم.

او ادامه داد: من نمی‌توانم درباره صحنه‌های داوری نظر دقیقی بدهم اما برخوردی که بشاگردی با من داشت را هر کارشناسی ببیند می‌گوید که باید اخراج می‌شد. آنها هم به داوری اعتراض داشتند و به نظرم کارشناسان باید دقیق در این باره صحبت کنند.

صالحی درباره اعتراض و دریافت کارت زرد ویسی از سوی بنیادی فر گفت: سرو صداهای کنار زمین را شنیدم اما نزدیک به دو دقیقه متوجه نشدم چه اتفاقاتی اطرافم رخ می‌دهد؛ از درد روی زمین افتاده بودم و بینی‌ام خونریزی داشت. برخورد خیلی بدی با من داشت و فکر کردم که دندان‌هایم داخل شکمم ریخته است، صدای خیلی بدی داشت و شانس آوردم که بیهوش نشدم.

صالحی

تصویری از صورت صالحی در رختکن پیکان پس از برخورد با بشاگردی که تورم روی صورت او را به طور مشخص نشان می‌دهد

بازیکن پیکان درباره فاصله گرفتن از صدر جدول رده بندی اضافه کرد: به نظرم تیم ما با حضور آقای ویسی به وقت نیاز داشت تا فرم تیمی خودش را پیدا کند. با حضور ایشان نقاط قوت و ضعف‌مان را دقیق‌تر شناختیم و وقفه در مسابقات لیگ به نفع ما شد که آشنایی بیشتری داشته باشیم. امیدوارم که این بردها ادامه دار باشد و بتوانیم سهمیه لیگ برتری را حفظ کنیم. تیم پیکان پتانسیل زیادی دارد و از قبل هم گفته بودیم که حتما در لیگ برتر ماندنی هستیم. امیدوارم که لیگ تمام شود که با شرایط فعلی بعید به نظر می‌رسد مسابقات تمام شود. الان 13 -14 ماه است که تمرین می‌کنیم و بدن‌های بازیکنان لیگ برتری کم می‌آورد.

صالحی درخصوص گلزنی نادرمحمدی گفت: خیلی برای او خوشحالم و تمام تیم ما برای تلاش‌های او خوشحال هستند. او نزدیک به یک سال فقط تمرین کرد تا آقای ویسی به پیکان آمد و به او اعتماد کرد. او یکی از استعدادهای خوب تیم ماست و امیدوارم که روندش ادامه دار باشد. 

پیکان تهران ابراهیم صالحی مهرداد بشاگردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر