کد خبر: 938927 A

عارف غلامی، مدافع جوان تیم استقلال تهران به ویروس کرونا مبتلا شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال روز گذشته در حالی به مصاف تراکتور تبریز رفت که یکی از بازیکنان این تیم مشکوک ابتلا به ویروس کروناست.

عارف غلامی، مدافع ملی پوش تیم استقلال تهران روز گذشته با شرایط نامناسب در بازی با تراکتور حاضر شده است و ضعف جسمانی او در پایان بازی کادرپزشکی این تیم را وادار کرده است تا از او تست کرونا بگیرند.

پس از اینکه ساعاتی پیش از دیدار با تراکتور مشخص شده بود سیاوش یزدانی به کووید-19 مبتلا شده است و پیش از این بازیکن هم تست کرونای 14 عضو استقلال مثبت اعلام شده بود بعید به نظر می‌رسد غلامی نیز به این بیماری دچار نشده باشد.

ابتلای غلامی به کرونا زنگ خطر جدیدی در بین شاگردان فرهاد مجیدی به صدا در آورده است و این موجب می‌شود تا دوباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی بین بازیکنان و اعضای این تیم سخت و جدی پیگیری شود.

قرار است وریا غفوری و هروویه میلیچ و دیگر بازیکنانی که به علت این بیماری در بازی شب گذشته غایب بودند هم دوباره تست کرونا بدهند تا آخرین شرایط آنها پیش از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان مشخص شود.

کرونا استقلال تهران ویروس کرونا عارف غلامی تست کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر