کد خبر: 938167 A

سرمربی ذوب آهن از برتری پرگل تیمش مقابل شاهین صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، لوکا بوناچیچ پس از پیروزی پر گل تیم ذوب‌آهن اصفهان مقابل شاهین  اظهار داشت: ذوب‌آهن اصفهان فوتبال زیبایی به نمایش گذاشت و به اهدافمان دست یافتیم. درصدد غافلگیر کردن تیم شاهین شهرداری بوشهر بودیم که این اتفاق هم افتاد. خیلی‌ها به آنالیز بها می‌دهند در حالی 11 بازیکن کار اصلی را انجام می‌دهند.

بوناچیچ با بیان اینکه کریمیان سرمربی تیم شاهین زمانی بازیکن من بود، تصریح کرد: وی یک بازیکن با استعداد کاملا تکنیکی خیلی فنی و خوب بود برای من خیلی عجیب است که الان که مربی شده مثل تیم پیکان توپ‌های خیلی بلند مورد توجه قرار می‌دهد در حالی که خودش خیلی تکنیکی و روی زمین کار می‌کرد.

وی با بیان اینکه تیم شاهین بوشهر خیلی بهتر از اینها می‌تواند بازی کند، افزود: این تیم می‌تواند حتی در رقابت‌های لیگ برتر ماندگار شود و برای کریمیان آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه کریمیان فردی با استعداد و خوب است، خاطرنشان کرد: از این سرمربی به عنوان بازیکن خودم در باشگاه‌های مختلف خاطرات خوبی دارم.

بوناچیچ در قضاوت داور بیان کرد: خوشبختانه آنقدر تیم ما از نظر گل‌های زده جلو بود که اتفاقات داوری خیلی ما را اذیت نکرد.

وی در پایان  با اشاره به شایعاتی در مورد بازی در بوشهر بیان کرد: اگر قرار است بازی نشده باید برای همه تیم‌ها باشد نمی‌شود پنجاه پنجاه پیش بینی کرد که آیا بازی بشود تا نشود.

ذوب آهن لوکا بوناچیچ شاهین بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر