کد خبر: 937704 A

کنداکتور روز:

کارواخال به دنبال آن است تا با درخشش طارمی یکی از تیم‌های پرتغالی حاضر در لیگ اروپا در فصل آتی باشد.

به گزارش ایلنا، هفته سی و چهارم مسابقات لیگ جزیره امروز با ۳ بازی پیگیری خواهد شد که از ساعت ۲۱:۳۰ بورنموث در خانه پذیرای تاتنهام خواهد بود و در همین ساعت اورتون به مصاف ساوتهمپتون خواهد رفت. در حساس ترین بازی امشب نیز از ساعت ۲۳:۴۵ منچستریونایتد در خانه استون ویلا مقابل این تیم قرار می‌گیر‌د. شاگردان سولسشر به دنبال آن هستند تا با پیروزی در این بازی امید‌های خود را برای کسب سهیمه لیگ قهرمانان همچنان زنده نگه دارند.

هفته سی و یکم سری آ نیز با دو دیدار به پایان می‌رسد که از ساعت ۲۲:۳۰ اسپال پذیرای اودینزه خواهد بود و از ساعت ۰۰:۱۵ نیز اینترمیلان در یک بازی سخت و نفس گیر به مصاف هلاس ورونا می رود.

هفته سی و پنجم لالیگا نیز با ۳ دیدار پیگیری می‌شود که از ساعت ۲۲ مایورکا در خانه مقابل لوانته قرار می‌گیرد و در بازی همزمان ایبار پذیرای لگانس است. در یکی حساس ترین بازی‌های این هفته اتلتیک بیلبائو که در هفته سی و چهارم در ورزشگاه سن مامس مقابل رئال شکست خورد از ساعت ۰۰:۳۰ در همین ورزشگاه پذیرای سویا خواهد بود.

از هفته سی و یکم لیگ پرتغال نیز از ساعت ۲۰:۳۰ ریوآوه که مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران را در اختیار دارد پورتیموننزه خواهد رفت. کارواخال سرمربی ریوآوه امیدوار است با درخشش مهاجم ایرانی خود موفق سود سهیمه اروپایی را در انتهای فصل کسب کند.

 

فوتبال اروپا لالیگا لیگ قهرمانان اروپا منچستریونایتد سویا مهدی طارمی سری آ ایتالیا اینترمیلان لیگ جزیره لیگ پرتغال سری آ لژیونرهای فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر