کد خبر: 937573 A

نگران سلامت بازیکنان‌مان هستیم

مدیرعامل ذوب آهن با توجه به شرایط شیوع کرونا در استان بوشهر نسبت به برگزاری بازی در این شهر معترض است.

 

جواد محمدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در اعتراض به برگزاری بازی این تیم در بوشهر مقابل شاهین در هفته بیست و چهارم لیگ برتر اظهار داشت: من نمی‌دانم دلیل و منطق برگزاری بازی در بوشهر چیست. کلیه مسابقات فوتبال در رده های سنی مختلف در استان بوشهر به حالت تعلیق در آمده است و با توجه به پیشرفت بیماری کرونا در این استان و قرار گرفتن این منطقه در شرایط قرمز بنا بر تصمیم هیئت فوتبال استان کلیه مسابقات در این استان لغو شده است. حتی طبق اخبار رسیده تمرینات تیم ها هم توصیه شده که لغو شود و حتی اعلام شده از برگزاری مسابقات دوستانه در این ایام ممانعت به عمل آید. حال سوال من این است چه تفاوتی میان مسابقات داخلی استان و مسابقات لیگ برتر وجود دارد؟

وی افزود: چه تضمینی وجود دارد بازیکنان ما در بوشهر گرفتار این ویروس نشوند؟ از ابتدای شروع تمرینات کلیه تمهیدات لازم را در اصفهان رعایت کرده ایم در سفر به شهر پرخطر مشهد باز هم کلیه پروتکل های بهداشتی را رعایت کردیم و تاکنون یک مورد جواب تست کلیه بازیکنان ما منفی بوده است اما چه تضمینی وجود دارد که در سفر به بوشهر بازیکنان ما هم به مانند تیم های استقلال و فولاد درگیر این ویروس نشوند؟

مدیرعامل ذوب آهن ادامه داد: اخیراً تست کرونای یکی از بازیکنان شاهین مثبت شده و در این شرایط آیا مسئولین تضمین می‌کنند سایر بازیکنان این تیم ناقل نباشند؟ قبلاً هم به سازمان لیگ نامه زده‌ایم و درخواست کردیم این مسابقات را به صورت همزمان و در شهرهای کم خطرتر برگزار کنند و امروز هم مجدداً نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال می‌کنیم و مجدداً درخواست خود را اعلام می‌کنیم.

محمدی در پایان گفت: در این شرایط سلامت بازیکنان کادر فنی و عوامل اجرایی و برگزاری مسابقات از همه چیز واجب تر است خانواده این افراد نگران هستند. با چه تضمینی به بوشهر بروند و در سلامت کامل برگردند؟ امیدوارم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ موارد فوق را بررسی و تصمیمات لازم را به نحوی که به هیچ کس آسیبی وارد نشود اتخاذ کند

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان جواد محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر