کد خبر: 936983 A

رئیس کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان ایران امروز از کمپ‌ تمرینات مجازی بازدید کردند.

به گزارش ایلنا، با توجه به شیوع ویروس کرونا و همه گیری بیماری کووید 19 همه فعالیتهای تمرینی ورزشکاران المپیکی و اردوی تیم‌های ملی رشته های مختلف تحت الشعاع قرار گرفت و تعطیل شد. 

در همین راستا و در جهت حفظ آمادگی جسمانی اعضای کاروان اعزامی و ورزشکارانی که باید در رویدادهای کسب سهمیه شرکت کنند با تصمیم و پیشنهاد سرپرست کاروان اعزامی و رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی، کمپ تمرینات مجازی کاروان با حضور مربیان ‌‌و کارشناسان آکادمی ملی المپیک در سالن تمرینی آکادمی شکل گرفت تا ورزشکاران اعزامی به المپیک و رویدادهای کسب سهمیه بتوانند با تجهیزاتی که کمیته ملی المپیک در اختیارشان قرار داده تمرینات بدنسازی در منزل را انجام دهند.

سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، به همراه سید نصراله سجادی سرپرست کاروان اعزامی ایران به المپیک 2020 توکیو و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی پیش از ظهر امروز با حضور در سالن تمرینی آکادمی ملی المپیک از کمپ تمرینات مجازی کاروان اعزامی بازدید به عمل آوردند.

تمرینات این کمپ طبق برنامه و جدول زمان بندی شده یک روز در میان بصورت زنده و  سپس فایل مربوطه منتشر می شود تا در دسترس همگان قرار گیرد.

در همین زمینه ویدئوهایی با کارشناسان روانشناسی، تغذیه و .... نیز توسط مسئولان کمیته ملی المپیک ضبط و از طریق شبکه های اجتماعی کمیته ملی المپیک در اختیار فراسیونها و ورزشکاران قرار گرفته و می گیرد تا در کنار حفظ آمادگی جسمانی از نظر روحی و روانی نیز تحت کنترل و آموزش قرار گیرند.

کمیته ملی المپیک برای انجام بهینه تمرینات بدنسازی ورزشکاران کاروان و شانس کسب سهمیه تجهیزات حداقلی مورد نیاز برای تمرینات در منزل را خریداری کرده و در اختیار تک تک اعضای کاروان قرار داده است.

کمیته ملی المپیک ویروس کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر