کد خبر: 936497 A

هواداران مسجد سلیمانی در ورزشگاه چه کاری داشتند؟

پزشک تیم فوتبال ماشین سازی تبریز به حضور هواداران مسجد سلیمانی در ورزشگاه شهید بهنام محمدی و اتفاقات عجیب بازی خارج از خانه این تیم واکنش نشان داد.

دکتر ماشین سازی تبریز در گفتگو با ایلنا درباره شرایط میزبانی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: واقعا شرایط افتضاح بود. ما هتل نداشتیم و به یک خوابگاهی رفتیم که آنقدر بد بود در گوشه کنار آن تله موش پیدا کردیم! امکانات آنجا همیشه این شکل بوده است و متاسفانه در شأن و شخصیت این استان باقدمت نیست.

او ادامه داد: حالا مسائل مربوط به هتل و اقامت را فاکتور بگیریم، ورزشگاه به هیچ وجه آماده برگزاری مسابقات نبود. وارد ورزشگاه شدیم متوجه شدیم که افسر سلامت وجود نداشت و حتی تیم مقابل هم پزشک نداشت! شاید باورنکردنی باشد اما ده - پانزده هوادار از نفت پشت دروازه ما حضور داشتند که به حامد لک و تیم ما فحاشی می‌کردند.

عباس زاده اضافه کرد:  زمین هم متاسفانه شاهد اتفاقات عجیب و غریب بودیم و توپ جمع‌کن‌ها و عکاسان آنها به بازیکنان ما حمله می‌کردند! ما را می‌زدند! آنجا این همه به ناظر بازی توصیه کردم اما هیچکدام آنها ماسک نزده بودند و تونل ضدعفونی آنها هم یک ورودی در به زمین بود که از آن رد می‌شدید مشخص نبود با آب ضدعفونی می‌شوید یا الکل!

پزشک ماشین سازی با اشاره به نقش سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال گفت:  لیگ و فدراسیون فوتبال باید پاسخگو باشند که این چه وضعیتی است؟ چرا ما باید اینگونه لیگ را برگزار کنیم؟ واقعا تاسف برانگیز است. ما این همه زحمت می‌کشیم که بازیکنان‌مان در امنیت باشند و برای یک بازی باید اینگونه زحمات ما هدر برود. این‌ها نمی‌توانند چهار پروتکل ساده را عملی کنند و اینگونه که نمی‌شود بازی کرد. در حالت ساده نفت مسجد سلیمان نمی‌تواند یک بازی ساده را برگزار کند اما آنها را ملزم کرده‌اند که پروتکل بهداشتی را رعایت کنند.

عباس زاده گفت: با این وضعیت من دیگر از بازیکنان تست نمی‌گیرم. اگر قرار است پروتکل برگزار شود همه باید آن را رعایت کنند. تیم‌های ما در اجرای ساده پروتکل مانده‌اند و اینطور که نمی‌شود مسابقات را برگزار کنند. در کشورهای دیگر تیم‌ها در اردو هستند و بعد از اینکه بازی می‌کنند تست می‌دهند و مجدد در کمپ می‌مانند؛ این مسائل به صورت کمپینگ رعایت می‌شود.

کرونا ماشین سازی تبریز ویروس کرونا مسعود عباس زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر