کد خبر: 936165 A

محمد نصرتی در گفتگو با ایلنا:

مربی جوان گل ریحان البرز نسبت به پست جنجالی صفحه رسمی این باشگاه در اینستاگرام توضیح داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، صفحه اینستاگرامی باشگاه گل ریحان البرز پست عجیب و کنایه آمیزی را منتشر کرد که به اتفاقات بازی علم و ادب تبریز و آلومینیوم اراک اشاره داشت.

محمد نصرتی در این خصوص به خبرنگار ایلنا گفت: من در خصوص این پست خبری ندارم اما به هر حال یک سری شائبه به وجود می‌آید. مدیرعامل باشگاه علم و ادب گفته بود درحالی که هنوز جواب تست کرونایی بازیکنان آنها نیامده است در بازی با آلومینیوم شرکت کردند در حالی که گفته بودند ۸ بازیکن این تیم  قدرت بینایی خود را از دست داده‌اند و توپ را نمی دیدند و مشکوک به ویروس کرونا بودند. شما جای ما بودید چه فکری می‌کردید؟ ما برای این تیم احترامی فراوانی قائل هستیم رسول خطیبی از دوستان صمیمی من است اما این مسائل و نتیجه برای ما شبهه برانگیز است. اگر قرار است تستی گرفته شود باید یه مرکز مشخص و معتبر معرفی شود که بر روی آن نظارت باشد تا تمامی تیم‌ها در این مرکز تست بدهند به هر صورت چند بازی باقی مانده و امکان دارد باز هم برخی از بازیکنان مبتلا شوند نمی‌شود هر کسی از راه رسید در خصوص این موضوع حساس اظهار نظر کند.

وی ادامه داد: من خود موافق برگزاری مجدد مسابقات بودم، اما نه به این صورت که علم و ادب چنین شرایطی داشته باشد .یکسری از پروتکل‌ها به هیچ وجه قابل اجرا نیست. ما چند تیم هستیم که در کورس صعود به مسابقات لیگ برتر هستیم اما با این شرایطی که ایجاد شده تنها ابهامات برای برگزاری مسابقات بیشتر می‌شود و هیچ کس هم هیچ نظارتی بر این موضوع ندارد. این تنها در مورد کرونا نیست بحث‌های دیگری همچون دوپینگ نیز هست که متاسفانه هیچ کس نه پیگیری می‌کند نه نظارت . تیم‌ها هزینه کردند تیم ما نیز در بخش خصوصی فعالیت دارد نمی‌شود که با سهل انگاری افراد زحمات ما به باد برود، فدارسیون و سازمان لیگ باید به این پرونده ورود کنند و نظارت خود را افزایش دهند. من یک مربی جوان هستم که آمده‌ام و با یک سری جوان تا نیم فصل با کمک خداوند و تلاش بازیکنان نتیجه خوبی گرفته‌ایم در حالی که ما مشکلات فراوانی همچون مالی داشتیم که با آن دسته و پنجه نرم می‌کردیم حالا در کنار این مشکلات بحث داوری و کرونا به وجود آمد، حالا با این تفاسیر چه بر اثر آینده ما و تیم ما خواهد آمد؟ بهتر است تیم‌های بخش خصوصی را دل زده نکنند.

وی در خصوص وضعیت گل ریحان نیز گفت: دو بازیکن ما به کرونا مبتلا شده بودند که ما آنها را قرنطینه کرده‌ایم و آنها را با خود نیاوردیم ‌بعد از این بازی مجدد از بازیکنان و اعضای کادر فنی تست کرونا گرفته می‌شود.

کرونا محمد نصرتی لیگ آزادگان آلومینیوم اراک گل ریحان علم و ادب تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر