کد خبر: 936159 A

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان می‌گوید برگزاری مسابقات لیگ برتر با شرایط فعلی امکان پذیر نیست.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار برابر ماشین سازی تبریز نسبت به یکی از مربیان لیگ برتری اظهارات عجیبی را مطرح کرد.

تارتار در ابتدا گفت: جا دارد یادی از هواداران کنیم، جایشان در ورزشگاه خیلی خالی است؛ انصافا بازیکنان‌مان به خاطر دل هوادارانی که اطراف ورزشگاه بودند و صدایشان را می‌شنیدم و بقیه که در پای تلویزیون بودند جانانه بازی کردند.

او ادامه داد: در جریان بازی کارمان را سخت کردیم. اگر موقعیت‌های گل در نیمه اول را استفاده می‌کردیم در نیمه دوم دچار استرس نمی‌شدیم. کار برای‌مان در نیمه دوم سخت شد. برای ماشین سازی آرزوی موفقیت می‌کنم و این برد را به همه هواداران تقدیم می‌کنم.

تارتار در مورد اینکه با توجه به شیوع گسترده کرونا موافق برگزاری ادامه مسابقات است یا خیر، گفت: از روز اول گفتم که امکانات لازم را برای برگزاری لیگ نداریم ضمن اینکه بهترین تصمیم برگزاری مسابقات است؛ اما انصافا جان انسان‌ها در خطر است اینکه در هر تیمی 5-6 بازیکن کمتر یا بیشتر به ویروس مبتلا می شوند خطرناک است و شیوع بیماری بیشتر می‌شود. البته از برخی دوستان و مربیان گلایه کنم که نباید بخاطر نتیجه همه چیز را زیر پا بگذارند و باید جوانمردانه بازی کنیم. نباید بگوییم این بازی مهم است و بازیکن کرونایی را بازی بدهیم و هم تیمی‌ها و سایر بازیکنان را بیمار کنیم بخاطر سه امتیاز. انتظار داریم هر تیمی که بازیکن بیمار کرونایی دارد اعلام کند و ناجوانمردانه به میدان نیایند تا دیگر اعضای تیم مبتلا نشوند.

مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر