کد خبر: 936158 A

هفته بیست و هشتم لیگ آزادگان

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ آزادگان دوشنبه با ۸ دیدار پیگیری خواهد شد.

مس رفسنجان در حالی از ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه پذیرای رایکا بابل خواهد بود که رفسنجانی ها در ۲۷ بازی اخیر ۵۴ امتیاز کسب کردند و با اختلاف ۶ امتیازی نسبت به تیم دوم در صدر جدول قرار دارند. رایکا نیز با ۲۷ امتیاز در دره پانزدهم قرار داد تا همچنان در منطقه سقوط قرار داشته باشد.

فجر شهید سپاسی شیراز نیز از ساعت ۱۹:۳۰ پذیرای خوشه طلایی ساوه خواهد بود.

خوشه طلایی با ۴۸ امتیاز و بخاطر تفاضل گل کمتر در رتبه سوم قرار داد و به دنبال آن است تا با شکست فجر که با ۳۷ امتیاز در رتبه نهم جدول قرار دارد همچنان امیدهای خود را برای حضور در لیگ بیستم حفظ نمیاد.

از ساعت ۱۹:۵۰ در حساس ترین بازی این هفته بادران که اکنون با ۴۱ امتیاز در رتبه هفتم قرار داد به مصاف مس کرمانی می‌رود که با ۴۷ امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد. چنانچه در این بازی یکی از دو تیم امتیاز از دست بدهند تقریبا رویایی آنها برای حضور در لیگ بیستم به پایان خواهد رسید.

از ساعت ۱۹:۵۵ درحالی که به نظر می‌رسید بازی آلومینیوم و قشقایی لغو شود اما آلومینیوم که با ۴۸ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد باید به مصاف قشقایی شیراز برود ، شیرازی ها اکنون با ۳۲ امتیاز در رتبه یازدهم جدول قرار دارد.

در حساس‌ترین دیدار این هفته از ساعت ۲۰ در دربی گیلان سپیدرود رشت به مصاف ملوان بندرانزلی خواهد رفت. سپیدرود اکنون با ۲۶ امتیاز در رفته هفدهم قرار گرفته و ملوان نیز با ۲۷ امتیاز بالاتر از سپیدرود در رتبه شانزدهم قرار گیرد.

از ساعت ۲۰:۲۰ نود ارومیه در یکی از حساس ترین بازی‌های این هفته مقابل گل ریحان البرز قرار می‌گیرد.

نود با ۴۴ امتیاز در رتبه پنجم قرار دارد و همچون گل ریحان که با ۴۳ امتیاز در رتبه ششم قرار گرفته به دنبال لغز صدرنشینان هستند تا بتواند شانس خود را برای حضور در لیگ برتر افزایش دهند. 

در همین ساعت نیز علم و ادب تبریز که با ۱۰ امتیاز در قعر جدول جای دارد و سقوطش به لیگ دو قطعی شده به مصاف آرمان گهر می‌رود که با ۳۱ امتیاز در رتبه سیزدهم قرار گرفته است.

از ساعت ۲۰:۴۵ نیز استقلال خوزستان که با ۳۸ امتیاز در رتبه هشتم جدول قرار دارد به مصاف داماش گیلانی خواهد رفت که اکنون با ۳۲ امتیاز در رده دوازدهم جای دارد.

در آخرین بازی این هفته نیز سه شنبه از ساعت ۱۹:۵۰ نیروی زمینی پذیرایی هوادار خواهد بود. نیرو ی زمینی اکنون با ۲۸ امتیاز چهاردهمین است و هوادار نیز با ۳۶ امتیاز در رتبه دهم قرار دارد.

 

مس کرمان کرونا مس رفسنجان ملوان بندر انزلی لیگ آزادگان آلومینیوم اراک سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر