کد خبر: 936154 A

مجتبی سرآسیایی:

سرمربی شهر خودرو در کنفرانس خبری بعد از بازی با گل گهر حاضر شد.

به گزارش ایلنا، مجتبی سرآسیایی سرمربی شهرخودرو در نشست خبری پس از بازی درخصوص بازی با گل گهر  گفت: با تیم متحول شده‌ای روبرو بودیم، فوتبال زیبایی بود و به آقای جلالی و همه بچه های گل گهر تبریک میگویم و این که بچه های ما هم زحمت کشیدند و فوتبال خوبی بازی کردند و شرایط فوتبال طوری بود که سه امتیاز برای ما شد. اما واقعا حریف فوتبال قابل توجهی بازی کرد.

سرآسیایی در خصوص وضعیت کرونایی برخی از باشگاه‌های لیگ برتری اظهار داشت: از روز اول هم مالک باشگاه هم ما در رابطه با بازی ها گفتیم که مدیریت این شرایط سخت است. واقعا در فضایی قدم میگذاشتیم که انتهایش نامعلوم بود و می‌دانستیم نمی‌شود اتفاقات را کنترل کرد و هرچقدر هم پروتکل ها شدید باشد، رعایت تمام مسائل بهداشتی امکان پذیر نباشد اما تا این حد هم قابل پیش بینی نبود. الان آشفته بازاری شده که کار سازمان لیگ و فدراسیون هم سخت است اما سلامتی تمام عوامل برگزاری مسابقات و خانواده هایشان بسیار مهم است. کشور ما شرایطش در حال خطرناک شدنش است و قطعا به فوتبال هم تشریف پیدا خواهد کرد.

 

وی در انتها افزود: صحبت خاصی ندارم اما آرزو میکنم تیم اقامجید با این شرایط و پتانسیل شرایط بهتری از نظر نتیجه گیری باشد و در لیگ برتر ماندگار شود.

 

لیگ برتر کرونا مجتبی سرآسیایی لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر