کد خبر: 935636 A

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: واقعا هنوز نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد و چه شد.

 به گزارش ایلنا، لوکا بوناچیچ در نشست خبری پس از شکست مقابل پیکان اظهار داشت: با این نتیجه‌ای که رقم خورد، واقعا هنوز نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد و چه شد! ما یک بر صفر جلو افتادیم و کنترل بازی تقریبا در اختیار ما بود اما شروع کردیم به اشتباهات انفرادی پشت سرهم؛ مقابل تیمی که فوتبال هم از آن نمی‌بینید و مدام توپ‌ها را بلند می‌زند. قطعا ما این برد را به حریف هدیه دادیم و موقعیت‌ها را تقدیم آن‌ها کردیم. در واقع مسیر پیکان را باز کردیم که به سه امتیاز بازی برسد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد اینکه باخت‌های پیاپی این تیم تا چه زمانی ادامه دارد، عنوان کرد: هفت روز است که به ذوب‌آهن آمده‌ام. تازه رسیده‌ام و مشغول شناسایی بازیکنان هستم. هنوز احاطه کامل ندارم. طبیعی است که این اتفاقات نباید ادامه پیدا کند و این باخت‌ها باید قطع شود. بازیکنانم باید بیشتر از این برای تیمشان احساس مسئولیت کنند چون آن‌ها در زمین هستند و باید کیفیت خودشان را نشان بدهند.

وی ادامه داد: گل‌ها پشت سر هم و بر اثر اشتباهات فردی ما به ثمر رسیدند. وقتی این اتفاقات می‌افتد، تیم از نظر روحی افت می‌کند اما باید این‌ها را جبران کنیم. هفت فینال تا پایان لیگ داریم و باید به سراغ امتیازات باقیمانده برویم اما امیدوارم و باور دارم که می‌توانیم از این حالت خارج شویم و به روزهای خوب برسیم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن در مورد داوری بازی اظهار داشت: معمولا نظری در این باره نمی‌دهم و این را باید بر عهده کارشناسان بگذاریم.

اصفهان ذوب آهن سرمربی تیم فوتبال فوتبال پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر