کد خبر: 935149 A

حضور استقلالی‌ ها وزن نیمکت نساجی را بالا می‌برد

سرمربی نساجی در خصوص پیروزی اخیر این تیم مقابل تراکتور، اعتراض به شروع دوباره بازی‌ها و مسائل پیرامون تیم به صحبت پرداخت.

محمود فکری سرمربی نساجی مازندران در گفت وگو با ایلنا در خصوص بازی مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی سختی مقابل فولاد در پیش داریم. انها در دو بازی اخیرشان به پیروزی رسیده اند و این کار ما را سخت می کند.

وی در خصوص کسب پیروزی مقابل تراکتورسازی در لیگ برتر تصریح کرد:بازی با تراکتور، دیدار سختی برای ما بود. گرفتن سه امتیاز از تراکتور در تبریز خیلی دشوار است، زمانی که به نساجی آمدم با خود گفتم اگر از بازی مقابل تیم‌های تبریزی دو امتیاز هم بگیرم، برای‌مان کافی است اما خوشبختانه توانسیم شش امتیاز حیاتی را به دست بیاوریم. 

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در خصوص اینکه هم آنها و هم تیم تراکتور به شروع لیگ برتر اعتراص داشتند و این بازی به نوعی دیدار معترضان ادامه لیگ بود، تصریح کرد: یکی از دلایلی که باشگاه ما به آغاز مجدد لیگ معترض شد، بالا رفتن هزینه‌ها برای انجام پروتکل‌های بهداشتی بود. خیلی از تیم‌ها دولتی هستند و پول‌شان را از جای دیگری می‌گیرند، ولی تیم‌های خصوصی که هزینه‌های آن از جیب شخص می‌رود، باید سهم بیشتری  از تبلیغات و حق پخش تلویزیونی بگیرند

فکری در پاسخ به این سوال که آیا  تیمش در پایان فصل رتبه تک‌رقمی خواهد داشت یا خیر، تصریح کرد: اگر با همین بازیکنان اصلی که داریم کمترین  محرومیت‌ها را داشته باشیم می‌توانیم رتبه تیم را تک‌رقمی نگه داریم 

وی  درباره اینکه کادرفنی او بیشت استقلالی هستند، گفت: مگر استقلالی‌ها چه مشکلی دارند؟ هر مربی که هرجا می‌رود، دوست دارد همکارانی داشته باشد که با آنها راحت باشد. من هم با این نفرات خیلی راحت هستم. همه آنها آدم‌های بزرگی بودند و در تیم‌های بزرگ بازی کرده‌اند. این خودش وزن نیمکت ما را بالا می‌برد.

نساجی مازندران محمودفکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر