کد خبر: 935131 A

واکنش مربی پارس جنوبی جم به حواشی ایجاد شده بازی با استقلال:

حمیدرضا عبداللهی مربی پارس جنوبی جم نسبت به حواشی پیش از دیدار با استقلال واکنش نشان داد و گفت اجازه نمی‌دهد کسی حق این تیم را ضایع کند.

حمیدرضا عبداللهی مربی تیم پارس جنوبی جم در گفتگو با خبرنگاری ورزشی ایلنا در خصوص بازی حساس این تیم با استقلال گفت:  تیم پارس جنوبی از نظر بدنی و تاکتیکی شرایط خوبی را سپری می‌کند. بازی با صنعت نفت آبادان نیز شرایط فنی تیم خوب بود و دو اشتباه فردی منجر به این شد که دروازه ما باز شود و در سایر دقایق بازی در اختیار تیم ما بود ولی متاسفانه توپ‌های ما گل نشد و اگر این اتفاق زخ می‌داد می‌توانستیم یک کامبک فوق‌العاده به بازی داشته باشیم. اما از نظر بازیکن تیم با محدودیت‌های زیادی رو‌به‌رو است برخی از بازیکنان متاسفانه مصدوم هستند و برخی نیز از فرم ایده‌آل خود فاصله دارند و به تازگی از کمند مصدومیت رها شده‌اند. 

وی در خصوص مشکلات مالی تیم و برطرف شدن برخی از این مشکلات بیان کرد: ما هم شنیده‌ایم که مسئولین پارس جنوبی و شهر جم اقداماتی انجام دادند که باعث دلگرمی در تیم شده است. گفتند آقای خرم‌دل شخصا به این موضوع ورود کردند و گویا در حال برطرف شدن است و ما هم امیدوار هستیم این اتفاق بیافتد چرا که ما به شدت نیاز داریم از نظر روحی و روانی و انگیزشی تقویت شویم.

عبدالهی در رابطه با قضاوت داوران و همچین حواشی ایجاد شده بیان کرد: متاسفانه در بازی ما با صنعت نفت دو صحنه مشکوک که صددرصد پنالتی بود  رخ داد که حتی کارشناسان داوری نیز آن را تایید کردند. اما برخلاف برخی از تیم‌ها سعی کردیم داوری را تحت فشار قرار ندهیم و زیاد روی این قضیه مانور ندادیم ولی در هفته جاری چیزهای شنیدیم که به نظرم سازمان لیگ باید به آن ورود کند. قطعا ما به سادگی از این مسائل نخواهیم گذشت تا تیم مارا قربانی مقاصد خود کنند. در اتفاقاتی که در بازی استقلال و فولادخوزستان افتاده آقای سیدعلی داور این بازی بوده و به نظر قریب به اتفاق کارشناسان تمامی تصمیمات ایشان تصمیمات درستی بوده است. این اتفاقات به ما ارتباطی ندارد مشکل و تمام دغدغه ما بازی با استقلال است که من خواهش می‌کنم اجازه ندهند تمام مشکلاتی که برای استقلال پیش آمده را سر ما تلافی کنند. قطعا تیم مدیریتی و تیم فنی ما اجازه این کار را نخواهد داد. البته آقای بنیادی فر را به خوبی می‌شناسم ایشان داور خوبی ست اما حرف‌های که به گوش ما می‌رسد در مورد سازمان لیگ من و تمامی اعضای کادر فنی پارس جنوبی را نگران کرده است و خواهش میکنم هم رسانه‌ها و کسانی که دستی در آتش دارند خصوصا سازمان لیگ و فدارسیون با دقت این بازی و داوری را زیر نظر داشته باشند و امیدوارم در این بازی اتفاق خاصی صورت نگیرد و این داور مثل همیشه عادلانه سوت بزند.

وی در انتها گفت: تیم پارس جنوبی از نظر فنی آماده یک نبرد جوانمردانه با استقلال است و بازیکنان به هیچ وجه پا پس نخواهند کشید و ۹۰ دقیقه تا آخرین نفس دست از مبارزه بر نخواهند داشت تا بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم و آن را تقدیم هواداران جمی کنیم.

 

استقلال لیگ برتر پارس جنوبی جم حمیدرضا عبداللهی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر