کد خبر: 935071 A

در هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف شاهین بوشهر خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، تیم شاهین شهرداری بوشهر، حریف بعدی پرسپولیس در لیگ برتر در رده پانزدهم جدول رده‌بندی لیگ نوزدهم قرار دارد و تلاش می‌کند همچون پنج هفته گذشته با کسب امتیاز به وضعیت خود در جدول رده‌بندی سر و سامان دهد.

دو تیم پرسپولیس و شاهین شهرداری بوشهر فردا در شرایطی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند که پرسپولیس با ۵۰ امتیاز از ۲۲ بازی، کسب ۱۶ برد، ۲ تساوی و ۴ باخت، ۳۴ گل زده و ۱۱ گل خورده، صدر‌نشین است. سرخپوشان در حال حاضر بهترین خط دفاع لیگ نوزدهم را در اختیار دارند و دومین خط حمله برتر را نیز یه خود اختصاص داده‌اند، ضمن اینکه سرخ‌ها بیشترین تعداد برد و بهترین تفاضل گل را هم به خود اختصاص داده‌اند.

در آن سوی میدان تیم شاهین شهرداری بوشهر با کسب ۱۷ امتیاز از ۲۲ بازی در رده پانزدهم جدول قرار دارند. آنها با ۱۸ گل زده، سومین خط حمله ضعیف لیگ و با ۳۹ گل خورده، دومین خط دفاع ضعیف لیگ را در اختیار دارند. بدون شک، شاهینی‌ها فردا به امید کسب امتیاز و فرار از قعرنشینی به مصاف پرسپولیس صدرنشین می‌روند. ثبت تنها یک باخت در ۵ بازی اخیر، آن هم مقابل تیم قدرتمند فولاد برای تیم شاهین، عملکردی بسیار خوب محسوب می‌شود و سرخ‌ها به هیچ وجه در دیدار فردا تحت تاثیر  نتیجه بازی رفت و جایگاه جدولی حریف قرار نخواهند گرفت.

 

 

پرسپولیس لیگ برتر شاهین بوشهر لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر