کد خبر: 934896 A

چراغی، سرپرست پارس جنوبی جم خبر داد پاداش پیروزی بازیکنان این تیم پیش از دیدار مقابل استقلال تهران واریز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، صبح امروز خبری منتشر شد مبنی بر آنکه پیش از بازی حساس پارس جنوبی جم با استقلال منبع مالی کوچکی برای پرداختی به هتل‌ها و پروازهای این باشگاه بوشهری تامین شده است. این مبلغ به حساب هیات فوتبال جم واریز شد و به نظر می‌رسید خیلی زود در اختیار باشگاه قرار گرفته و آنها بتوانند برخلاف سری قبلی بدون مشکل سفر و برنامه بازی خود را دنبال کنند اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

چراغی سرپرست باشگاه پارس جنوبی جم در این خصوص گفت: یک مبلغی از طریق اداره کل واریز شده که آقای خرم‌دل مدیرعامل سازمان منطقه ویژه زحمت کشیدند طی جلسه ای که با مسوولین استان و شهرستان جم داشتند و با صحبت‌های که با اقای استاندار کردند توانستند مبلغی به حساب هیات فوتبال جم واریز نمایند. متاسفانه با ناهماهنگی های که در هیات فوتبال به وجود آمده این مبلغ دیر به دست ما رسید و منجر بی این شد تا شب بازگشت تیم به آبادان من در هتل بمانم. بخشی از این مبلغ واریز شده و ما توانستیم بخشی از بدهی ‌ها را بدهیم. ما به دنبال آن هستیم تا ماباقی پول واریز بشود تا ما بتوانیم بدهی‌ها خود به هتل‌ها و آژانس‌ها هوایی را پرداخت کنیم. بخشی از این پول نیز به عنوان پاداش معوقه باید به بازیکنان پرداخت شود تا برای بازی با استقلال آماده شوند. شخص آقای خرم‌دل پیگیر مشکلات تیم هستند، شیخ موسی احمدی نماینده شهر درمجلس وفرماندار شهر نیز به همراه استاندار محترم همه دوستان دست به دست هم دادند تا در این ۸ بازی باقی مانده بتواند مشکلات تیم را برطرف نمایند و از نظر مالی مشکلی نداشته باشیم همه این عزیزان در این چند روز اخیردر کنار تیم بودند و امیدوار هستیم تا آخرلیگ، تیم را به همین گونه حمایت کنند چرا که این تیم متعلق به مردم جم و استان است و مردم این تیم را دوست دارند. ما امیدوار هستیم این تیم در این فصل با کمک این عزیزان و شخص آقای خرم دل در لیگ باقی بماند تا فصل بعدهم شاهد حضور پارس جنوبی در لیگ برتر باشیم.

وی در خصوص بازی با استقلال گفت: هنوز برخی از بازیکنان ما از بازی قبل مصدوم هستند و الان بازیکنان در تهران حضور دارند، در تلاش هستیم به امید خدا با تدابیری که کادر فنی دیده بازی خوبی جلوی تیم استقلال ارائه دهیم و از نظر روحی و روانی تلاش می‌کنیم قبل از بازی پاداش برد تراکتور به حساب بازیکنان واریز شود تا با روحیه به مصاف استقلال بروند.

پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر