کد خبر: 933485 A

اولتیماتوم رییس مجمع نمایندگان خوزستان برای شیخ الوزراء

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان به مشکلات تیم‌‎های نفتی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، رئیس مجمع نمایندگان خوزستان با اشاره به کاهش بودجه تیم‌های نفتی، گفت: تیم‌های نفتی، یکی از تکیه‌گاه‌های محکم ورزشکاران خوزستانی هستند و متاسفانه انگار وزیر نفت عزم خود را جزم کرده است که در این سال آخر تمام روال طبیعی کارها را در تمام حوزه‌ها از جمله ورزش بر هم بزند.

سیدکریم حسینی اظهار کرد: فضاهای ورزشی موجود مثل خانه‌های ما در حوزه ورزش است و واقعا در بازدیدی که از ورزشگاه غدیر اهواز داشتیم، با صحنه‌های بدی مواجه شدم و این که چرا به این روز افتاده است را نمی‌دانم و حتی تردید کردم که آیا واقعا آب سیل است که در این ورزشگاه تاکنون باقی مانده است یا خیر؟ به هر حال صحنه‌های بدی در این ورزشگاه ایجاد شده است.

وی ادامه داد: چمنی که زمانی از آن به عنوان بهترین زمین چمن ورزشگاه ایران نام برده می‌شد و خود ورزشگاه نیز جزو پنج ورزشگاه برتر کشور است، اکنون به روزی افتاده است که جای تاسف دارد. البته تا زمانی که وضعیت ورزشگاه غدیر اصلاح شود، پیگیر وضعیت آن هستیم. 

سیدکریم حسینی

عضو فراکسیون ورزش مجلس همچنین در خصوص کاهش بودجه تیم‌های نفتی، گفت: به عنوان نماینده مردم اهواز و رئیس مجمع نمایندگان استان باید بگویم، متاسفانه انگار وزیر نفت عزم خود را جزم کرده است که در این سال آخر تمام روال طبیعی کارها را در تمام حوزه‌ها از جمله ورزش، بر هم بزند. در بحث ورزش استان، یکی از تکیه‌گاه‌های محکم ورزشکاران خوزستانی، تیم‌های ورزشی تحت پوشش نفت است. این که آقای وزیر بیاید اینگونه رفتار کند، محل تردید است و ابهاماتی را برای ما ایجاد کرده است و قطعا در مجلس این مهم را دنبال خواهیم کرد و حتی اگر به سوال، تذکر و حتی استیضاح وزیر نفت هم بکشد، این موضوع را دنبال می‌کنیم.

وی درباره مطالبه مردم خوزستان از وزیر نفت برای حمایت از ورزش نیز گفت: من به اتفاق دیگر نمایندگان مردم استان خوزستان این مطالبه را دنبال خواهیم کرد. ضمن این که موارد دیگری در مورد دکل‌های نفتی، مسائل کارگری و مسائل استخدامی در نفت را هم به شکل جدی دنبال خواهیم کرد.

گفتگو: جهاد زرگانی

فدراسیون فوتبال وزارت نفت سیدکریم حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر