کد خبر: 933255 A

برنامه بازی‌های امروز:

هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر امشب با سه بازی پیگیری خواهد شد.

به گزارش ایلنا، هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر امشب با سه بازی دیگر پیگیری خواهد شد. 

از ساعت 20:45 در ورزشگاه نقش جهان شاگردان قلعه‌نویی به مصاف گل گهرسیرجان خواهد رفت. سپاهان اکنون با 37 امتیاز و یه بازی کمتر نسبت به شهرخودرو در رتبه سوم جدول قرار دارد. در مقابل شاگردان جلالی با 19 امتیاز در رتبه سزدهم قرار دارند.

در دیگر بازی این هفته فولاد خوزستان در حالی از ساعت 21 در ورزشگاه فولاد آرنا پذیرایی ماشین سازی خواهد بود که شاگردان نکونام با پیروزی در 4 بازی اخیر خود در حالا خود در رقابت برای کسب سهمیه آسیایی می‌بینند.

در حساس ترین بازی امشب فرهاد مجیدی در حالی از ساعت 21 پذیرای سایپا است که با لشگری از مصدومان و محرومان روبه‌رو است. استقلال بعد از شکست مقابل فولاد که با حواشی فراوانی همراه بود حالا نیاز مبرمی به سه امتیاز بازی دارد تا هم استقلال از بحران روبه‌رو خارج شود و هم در کورس سهمیه آسیایی باقی بماند. سایپا نیز که با 19 امتیاز در رتبه چهاردهم جدول قرار دارد برای فرار از منطقه سقوط نیاز شدیدی به 3 امتیاز این دیدار دارد.

در بازی پایانی هفته سی دوم مسابقات لیگ جزیره نیز کریستال پالاس از ساعت 23:30 در ورزشگاه خانگی خود مقابل برنلی قرار خواهد گرفت.

همچنین هفته سی و دوم لالیگا نیز در حالی با بازی ختافه و رئال سوسیداد به پایان می‌رسد که ختافه در هفته بعد باید پذیرای همشهری خود رئال مادرید باشد.

در هفته بیست و نهم مسابقات لیگ پرتغال آوس که مهرداد محمدی رو در اختیار دارد در حالی مقابل موریرنسی قرار می‌گیرد که با 14 امتیاز در قعر جدول لیگ 18 تیمی پرتغال قرار دارد و به نظر می‌رسد در فصل بعد در لیگ دو پرتغال حضور داشته باشد.

همچنین از ساعت 21:30 ماریتیمو در ورزشگاه خانگی خود پذیرایی بنفیکا رده دومی خواهد بود. امیر عابدزاده سنگربان ایرانی ماریتیمو در 4 بازی اخیر این تیم در دوران پسا کرونا روی نیمکت این تیم قرار داشته و به نظر می‌رسد در این بازی نیز در ترکیبی اصلی این تیم قرار نگیرد. ماریتیمو اکنون با 28 امتیاز در رتبه شانزدهم قرار دارد.

استقلال سایپا فوتبال اروپا فولاد خوزستان لالیگا سپاهان گل گهر سیرجان ماریتیمو ماشین سازی تبریز لیگ جزیره مهرداد محمدی لیگ پرتغال لیگ خلیج فارس آوس لژیونرهای فوتبال ایران امیرعابدزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر