کد خبر: 932781 A

14 سال پیش در چنین روزی

14 سال پیش در چنین روزی در انتقالی جنجالی نیکبخت از استقلال به پرسپولیس پیوست.

به گزارش ایلنا، هشتم تیرماه 1385 در روزهای گرم تابستان که نقل و انتقالات را از روزنامه ها و مجلات دنبال می کردیم،یک بمب نقل و انتقالاتی همه ی فوتبال دوستان را شوکه کرد.

photo_۲۰۲۰-۰۶-۲۸_۱۲-۴۵-۱۹

photo_۲۰۲۰-۰۶-۲۸_۱۲-۴۵-۱۵

علیرضا نیکبخت واحدی،کاپیتان سابق استقلال که یکی از بهترین بال‌های چپ تاریخ فوتبال ایران بود، پس از حدود 7 سال حضور در ترکیب استقلال و تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین بازیکنان آبی پوش در بین هواداران این تیم،به ناگهان و در تصمیمی غیرمنتظره به تیم پرسپولیس پیوست و یکی از جنجالی ترین نقل و انتقال های فوتبال ایران را رقم زد. 

علیرضا نیکبخت واحدی

بعد از انتقال مهدی هاشمی نسب به استقلال این جنجالی ترین انتقال فوتبال ایران بود،نیکبخت در پرسپولیس دنیزلی و قطبی یکی از بهترین ها بود و بهترین دوران تمام فوتبالش را در پرسپولیس گذراند،هرچند فقط 10 روز بعد با انتقال کاپیتان پرسپولیس،علی انصاریان ورق برگشت و قلب هواداران پرسپولیس شکسته شد،اما عملکرد انصاریان در استقلال هرگز به اندازه عملکرد نیکبخت در پرسپولیس خوب نبود.

نیکبخت 9 ماه بعد از انتقال به پرسپولیس در دومین تجربه خود در دربی با لباس پرسپولیس مقابل استقلال موفق شد با ضربه سر به زیبایی دروازه تیم سابق خود را باز کند، که خوشحالی زایدالوصف او باعث دلخوری هواداران استقلال شد و این ماجرا بار دیگر بعد از پیوستن او به پرسپولیس آتش نفرت هواداران استقلال را شعله ور تر کند.

مروری بر 20 دربی جذاب اخیر (قسمت آخر) | طرفداری

 

 

 

حجم ویدئو: 6.23M | زمان ویدئو: 00:01:10
استقلال پرسپوليس علیرضا نیکبخت واحدی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر