کد خبر: 932615 A

ادبیات عجیب و زننده دستیار سابق مجیدی علیه هواداران استقلال؛

آنالیزور سابق استقلال با لحنی تند و زننده علیه هواداران این باشگاه اظهار نظر کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال در لیگ نوزدهم فعالیت خود را با هدایت استراماچونی ایتالیایی شروع کرد و پس از نتایج خوب و رسیدن به صدر جدول، مشکلات مالی باشگاه و اختلافات داخلی باعث شد وی ایران را ترک کرده و قید همکاری با آبی‌پوشان را بزند و پس از آن فرهاد مجیدی بار دیگر جانشین سرمربی خارجی روی نیمکت استقلال شد.

بعد از جدایی استراماچونی بحث مطالبات وی از استقلال مطرح بود و از همان زمان مشخص بود که باشگاه باید طبق قرارداد مطالبات وی را پرداخت کند، اتفاقی که تا این لحظه رخ نداده است و تبدیل به یک پرونده دیگر در فیفا برای این باشگاه ‌خواهد شد.

در این میان روز گذشته فرشاد ماجدی، آنالیزور سابق استقلال که در مدت زمان حضور کوتاه مجیدی روی نیمکت استقلال در لیگ هجدهم در کادرفنی این تیم حضور داشت، با لحن و ادبیاتی عجیب علیه هواداران استقلال پستی در صفحه شخصی خود منتشر کرد و به آنها گفت لیاقت حضور فرهاد مجیدی در تیمشان را ندارند و اجنبی پرست هستند.

ماجدی که بدون رزومه خاصی به خاطر رفاقت با فرهاد مجیدی وارد کادرفنی این تیم شده بود، همان زمانِ حضورش در استقلال نقش برادرش میرشاد که عضو وقت هیات مدیره بود را برای حضور در این تیم پررنگ می‌دانستند و حالا پس از چند هفته حضور در استقلال به عنوان آنالیزور با چنین لحن و ادبیاتی هواداران استقلال را خطاب می‌کند.

مشخص است که استراماچونی حداقل از لحاظ رزومه و عملکرد بهترین مربی سال‌های اخیر استقلال بوده و نتایجش هم گواه این مدعاست و اینکه باشگاه باید به تعهداتش پایبند باشد و اینکه سرمربی ایتالیایی حق و حقوق خود را مطالبه کرده کار خارج عرفی نبوده و مشخص نیست آنالیزور سابق چطور به خود اجازه داده هواداران آبی را این چنین با ادبیات تند و زننده خود خطاب کند.

WhatsApp Image 2020-06-28 at 00.59.19

فرهاد مجیدی لیگ برتر فوتبال فرشاد ماجدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر