کد خبر: 932414 A

مجتبی سرآسیایی:

سرمربی شهرخودرو در خصوص وضعیت تیمش پیش از دیدار با ذوب‌آهن صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مجتبی سرآسیایی عصر امروز در نشست خبری دیدار با ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: ابت کرونا یک دنیا نگرانی داریم و حداقل در مشهد شرایط نرمال نیست. به صورت روزانه خبرهای تلخی می‌شنویم و فکر می‌کنم اگر بالاتر از قرمز، رنگی وجود داشت مشهد در آن بازه قرار می‌گرفت. امیدوارم در بازی فردا و در وهله نخست، سلامتی افراد در اولویت باشد و در وهله دوم پیروز شویم.

وی بیان کرد: برای بازی فردا دو دفاع وسط خود علی نعمتی و فرشاد فرجی را در اختیار نداریم و یکی دو مصدوم جزئی هم داریم؛ حسن جعفری نیز مصدوم بود که تیم پزشکی وی را رساند و به تمرینات اضافه شد و سعید صادقی هم در تمرین مشکلی برایش پیش آمد که باید شرایطش را بسنجیم.

سرآسیایی در خصوص جدایی بازیکن اوکراینی این تیم گفت : وی نتوانست به ما اضافه شود و شرایط ظاهری و بدنی‌اش را که دیدیم انتظار داشتیم یک ماه مشغول تمرینات بدنسازی شود و باید حداقل یک ماه جداگانه تمرین می‌کرد که وی را به باشگاه واگذار کردیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در مورد اختلافات باشگاه شهر خودرو و نساجی در زمینه دو بازیکن خاطرنشان کرد: پیگیری خوبی صورت گرفت و تعامل هم صورت گرفت و صرفا بحث کمیته استیناف را باید شاهد باشیم و امیدواریم ختم به خیر شود و امیدواریم مطابق توافقات این مهم رخ دهد و در شرایط عادی هم حکم 4 ماهه این دو بازیکن گذشته است.

وی در مورد سرنوشت دستیار ایتالیایی خود گفت: وی به تمرینات برگشته و کمک زیادی به ما می‌کند و شرایط تمرین را ارتقاء می‌دهد و کمک زیادی به کار فنی ما می‌کند و دستیاران دیگر مثل صداقت و کوروش مرادی و سیدعباسی پای کار هستند و در این یک ماهه کار خود را به نحو احسن صورت دادند و تیم در شرایط خوبی است.

سرمربی شهر خودرو در ادامه گفت: آخرین خبری که ما داریم این است که قرار شده بازی‌ها به صورت مجتمع و در یک کشور برگزار شود. دیگر با اتفاقاتی که این چند وقت رخ داده فهمیدیم که نظر مثبت و منفی ما اهمیت آنچنانی ندارد و تمکین می‌کنیم.

 

سرآسیایی بیان کرد: ذوب آهن تیم پرمهره و خوبی است و به هیچ وجه گول شرایط جدولی این تیم را نمی‌خوریم زیرا تیم تاکتیکی و پرمهره‌ای است.

 

مجتبی سرآسیایی لیگ خلیج فارس شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر