کد خبر: 932214 A

عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس تهران پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، تیم پیکان تهران در بازگشت به مسابقات لیگ برتر فوتبال پس از شیوع همه‌گیر ویروس کرونا به مصاف تیم پرسپولیس تهران می‌رود. این دیدار فردا در چارچوب مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت 21 به میزبانی ورزشگاه شهدای شهر قدس برپا می‌شود.

عبدالله ویسی، سرمربی تیم پیکان تهران با حضور در محل سازمان لیگ، به صورت مجازی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سرخپوشان تهرانی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

عبدالله ویسی در ابتدای صحبت‌هایش گفت: بازی ها با توجه به تعطیلی شرایط همه تیم ها یکسان است. جدول نشان دهنده فاصله ما با پرسپولیس نیست. شرایط آنها مثل ماست و جدول را فراموش کردیم. یک تیم جدید درست کردیم تا پا به پای پرسپولیس بجنگیم و برای کسب امتیاز مقابل پرسپولیس قرار خواهیم گرفت و بچه ها آماده این بازی هستند.

سرمربی پیکان درباره محرومان تیمش در بازی فردا گفت: ما سه مصدوم داریم. مهران موسوی، میلاد شیخ سلیمانی و جلال علی محمدی سه بازیکنی هستند که به این بازی نمی رسند.

او درباره اینکه موافق برگزاری لیگ است یا خیر اضافه کرد: من هنوزهم موافق ادامه لیگ نیستم اما سازمان لیگ تصمیم گرفته بازی ها ادامه یابد. شرایط از قبل سخت تر است اما امیدوارم هیچ اتفاقی برای فوتبالیست و عوامل اجرایی نیفتد. آنجا جو سنگینی است و استرس است و شرایط برای انجام پروتکل نیست. همدیگر را لمس می کنند و مسلما انجام پروتکل سخت خواهد بود.

ویسی گفت: همانطور که گفتم جدول را فراموش کردیم. گفتیم 10 تیم هستیم و باید در این بازی ها به نتیجه برسیم و سهمیه آسیایی بگیریم. صدرنشینی پرسپولیس نشان دهنده برتری آنها نیست. ما امیدوار به بردن و کسب امتیاز هستیم.

وی درباره دیدارهای تدارکاتی این تیم و آمادگی تیمش گفت: من شناخت کافی نسبت به تیم نداشتم. از نظر بازیکن و مهره می شناختم ولی باید نزدیک به بازیکنان می شدم و نیاز به دیدار تدارکاتی داشتیم. به نباختن باید عادت می کردیم و اینکه گل نخوریم و اکنون شرایط خوبی به دست آوردیم و با این تفکر وارد مسابقات می شویم.

سرمربی پیکان درباره خط دفاعی تیمش گفت: خط دفاعی پیکان ضعیف نیست. چون گل خورده می گویند ضعیف اما شکل دفاعی ما ضعیف بود. ما روی این کار کردیم و بازی های تدارکاتی داشتیم. تیم ما کم عمق بازی نمی کرد و فاصله زیادی بین خطوط بود و مطمئنا در ادامه پیکان جدیدی خواهید دید.

پیکان تهران عبدالله ویسی پرسپولیس تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر