کد خبر: 932170 A

بازیکنان و اعضای کادر فنی پارس جنوبی برای دیدار با صنعت نفت به آبادان رسیدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا،  در هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر روز یک‌شنبه از ساعت 21 صنعت نفت و پارس جنوبی جم در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

از این رو کاروان پارس جنوبی با تدابیر ویژه وارد شهر آبادان شدند، بازیکنان و اعضای کادر فنی پارس در حالی به هتل محل اقامت خود رسیدند که هر کدام ابتدا به صورت جداگانه و با رعایت فاصله اجتماعی سوار اتوبوس شدند و سپس با عبور از تونل ضدعفونی کننده و کنترل دمای بدن بازیکنان و اعضای کادر فنی با تب سنج وارد هتل شدند.

شاگردان هومن افاضلی در حالی در این بازی به مصاف  صنعت نفت می‌روند که بابک حاتمی را به علت محرومیت و ایمان باصفا، محمد ابراهیمی، محسن فروزان، مگنو باتیستا را به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت، همچنین وضعیت محمد نوری و متین کریم زاده همچنان در هاله‌ای ابهام قرار دارد و مشخص نیست می‌تواند در بازی با صنعت نفت به میدان بروند یا خیر.

با توجه به مصدومیت بازیکنان پارس  و از آنجایی که این تیم در ابتدای فصل به خوبی بسته نشده و همچنین مشکلات شدید شاگردان هومن افاضلی برای بازی مقابل صنعت نفت آبادان و همچنین ادامه مسابقات  و بقا در لیگ برتر کار سختی پیش رو خواهند داشت.

 

صنعت نفت آبادان پارس جنوبی جم لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر