کد خبر: 932099 A

برنامه بازی‌های امروز:

در هفته سی و دوم مسابقات لالیگا بارسلونا به مصاف سلتاویگو خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، هفته سی و دوم مسابقات لالیگا با 3 بازی پیگیری خواهد شد، اتلتیک بیلبائو از ساعت 16:30 در ورزشگاه خانگی خود به مصاف مایروکا خواهد رفت و اوساسونا نیز در خانه از ساعت 22 پذیرای لگانس خواهد بود.

در حساس‌ترین بازی این هفته بارسلونا از ساعت 19:30 در ورزشگاه خانگی سلتاویگو به مصاف این تیم خواهد رفت. آبی‌واناری ها با 68 امتیاز تنها بخاطر شکست در الکلاسیکو مقابل رئال مادرید در رتبه دوم جدول قرار دارند.

هفته بیست و هشتم مسابقات سری‌آ نیز امشب با دو بازی پیگیری می‌شود که از ساعت 19:45 دقیقه برشا به مصاف جنوا می‌رود و کالیاری نیز از ساعت 22 در ورزشگاه خانگی خود به مصاف تورینو خواهد رفت.

در مرحله یک چهار نهایی FA CUP  نوریچ سیتی از ساعت 21 در خانه پذیرای شاگردان اوله گنار سولسشر در منچستریونایتد خواهد بود.

از هفته بیست و نهم سوپر لیگ ترکیه از ساعت 22:30 در ترابوزان اسپور که مجید حسینی را در اختیار دارد ورزشگاه خانگی خود به مصاف  آنکاراگوچو خواهد رفت. تزابوزان اکنون با 57 امتیاز پایین تر از باشاکشهیر در رتبه دوم جدول سوپر لیگ ترکیه قرار دارد.

 هفته سی و چهارم و پایانی بوندسلیگا آلمان از ساعت 18، امروز به طور همزمان برگزار خواهد شد:

یونیون برلین - دوسلدورف

آگزبورگ - لایپزیش

بایرلورکوزن - ماینز

بورسیا دورتموند - هوفن‌هایم

بورسیا موشن گلادباخ - هرتابرلین

اینتراخت فرانکفورت - پادربورن

فرایبورگ - شالکه 04

وردبرمن - کلن

ولفسبورگ - بایرن مونیخ

بایرن مونیخ با 79 امتیاز قهرمانی خود را در مسابقات این فصل بوندسلیگا قطعی کرده است و همچنین دورتموند نیز با 69 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد تا سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل بعد را کسب نماید. سه تیم لایپزیش، مونشن گلادباخ و لورکوزن نیز در صدد آن هستند تا دو سهمیه دیگر لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند.

در انتهای جدول نیز پادربورن با 20 امتیاز در قعر جدول قرار دارد و سقوطش به بوندسلیگا 2 قطعی شده،  و وردبرمن و دوسلدورف نیز به دنبال آن هستند تا برای بقا در بوندسلیگا در مرحله پلی آف حضور پیدا کنند.

 

 

بارسلونا بایرن مونیخ بوندسلیگا لالیگا دورتموند منچستریونایتد بیلبائو FA CUP سری آ ایتالیا مجید حسینی لایپزیش لیگ ترکیه ترابوزان اسپور سوپر لیگ ترکیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر