کد خبر: 931857 A

بهتر است هرکس روی تیمش تمرکز کند

تیم فولاد این هفته موفق شد در خانه استقلال را شکست بدهد و در دیدار. آتی خود میزبان ماشین‌سازی تبریز خواهد بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، سید محمد علوی سرپرست تیم فولاد درباره صحبت‌های سرپرست استقلال و اعتراض به داوری تیم مقابل گفت: باور کنید نمی‌دانم چرا اعتراض می‌کنند، تمام صحنه‌ها واضح است، کارشناسان داوری می‌گویند داور کار صحیح را انجام داده اما بازهم صحبت‌هایی می‌شود. دلایل کارت‌های قرمز استقلالی‌ها روشن است و فکر می‌کنم بهتر باشد به جای مصاحبه، هرکس تمرکزش را روی تیم خودش بگذارد. در اینکه تیم آنها عصبی بود شکی نیست، اینکه عصبانیت از گرما بوده و یا ناآمادگی یا مسأله دیگر را باید خودشان بررسی کنند.

وی افزود: آقای رمضانی فوتبال بازی کرده است و می‌داند ضربه عمد بدون حضور توپ، چه جریمه ای دارد. به هرحال وقتی مصاحبه دوستان را می‌خوانیم نمی‌دانیم درباره کدام صحنه‌ها صحبت می‌کنند، شاید آن‌ها این بازی را ندیده‌اند و اگر می‌خواهند تا فیلم بازی را برایشان بفرستیم. سوال من از دوستان این است چرا کسی درباره خطایی که به سود استقلال گرفته شد و همان توپ وارد دروازه ما شد حرفی نمی‌زند؟ آیا زمانیکه ما گل خوردیم اعتراض خاصی کردیم؟ ما تنها تلاش کردیم تا به حقمان برسیم.

علوی همچنین گفت: تیم ما اردوی خوبی در تهران داشت، ادامه آن را در اهواز گذراندیم و بدون توجه به حواشی، کارش را انجام می‌دهد. بازی با استقلال برای ما تمام شد و به فکر بازی‌های آینده هستیم تا به هدفمان که شادی هواداران خونگرممان است، دست یابیم. تیم ما در سکوت تلاش می‌کند تا به موفقیت‌های بزرگ برسد. 

وی در انتها گفت: جا دارد از آقای آذری و دیگر مسئولین باشگاه برای آمادگی ورزشگاه جهت میزبانی تشکر کنم، فکر می‌کنم ورزشگاه فولاد در دیدار مقابل استقلال نمره کامل گرفت و می‌تواند الگوی خوبی برای دیگر میزبانان باشد.

فولاد خوزستان استقلال تهران سید محمد علوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر