کد خبر: 931790 A

حواشی بازی با فولاد تمامی ندارد

سرمربی تیم استقلال تهران در تمرین روز گذشته آبی پوشان به دو بازیکن این تیم نکاتی را گوشزد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم استقلال تهران در بازی معوقه هفته هفدهم لیگ برتر چهارشنبه شب به مصاف فولاد خوزستان رفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد تا کماکان در رتبه چهارم جدول رده بندی را در دست داشته باشد.

آبی پوشان در این دیدار علی کریمی و عارف غلامی را با دریافت کارت قرمز از دست دادند و مقابل تیم میزبان نتوانستند با دو بازیکن کمتر نتیجه تساوی را حفظ کرده و شکست را پذیرفتند.

شکست استقلال در حالی رقم خورد که آنها اکنون شانسی برای قهرمانی نخواهند داشت و همینطور سرمربی‌شان که در اواخر نیمه اول اخراج شده بود را برای بازی بعدی هم در اختیار نخواهند داشت.

پس از انتقادات فراوان هواداران به قضاوت سیدمهدی سیدعلی در این بازی، درگیری مهدی هاشمی نسب و محمد. دانشگر در پایان بازی مشخص شده است مجیدی پیگیر حواشی پس از بازی در رختکن تیمش بوده است.

ظاهراً روزبه چشمی و فرشید باقری پس از پایان بازی در رختکن ورزشگاه فولاد آرنا به رفتار عارف غلامی در دریافت کارت زرد دوم از سیدعلی که منجر به اخراجش شد معترض شدند و از او انتقاد کردند.

فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی با مطلع شدن از این موضوع روز گذشته در جلسه تمرینی ریکاوری برای دقایقی با چشمی و باقری گفتگو کرده و به آنها تذکر داده است که بابت نکات فنی اجازه سرزنش کردن غلامی را نداشته و نباید درباره این مسایل تصمیم گیری کنند.

فرهاد مجیدی فولاد خوزستان روزبه چشمی استقلال تهران فرشید باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر