کد خبر: 931762 A

مهران تیشه‌گران رییس فدراسیون ناشنوایان با مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان دیدار کرد.

 به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، مهران تیشه گران رئیس فدراسیون در سفر به استان گیلان به همراه فاطمه اسماعیل زاده سرپرست هیات ناشنوایان استان با مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار کردند.

در این نشست ضمن معارفه فاطمه اسماعیل زاده به عنوان سرپرست‌ جدید هیات ناشنوایان استان در خصوص توسعه و گسترش ورزش‌های مدال آور ناشنوایان در استان و همچنین فعالیت سایر رشته‌ها در استان گیلان بحث و تبادل نظر شد.

رئیس فدراسیون ناشنوایان در این نشست گفت: هیات های استانی به عنوان بازوان قدرتمند فدراسیون نقش مهمی در تقویت پایه های ورزش ناشنوایان دارند و باید با برنامه ریزی های صحیح و تلاش در راستای توسعه رشته های ورزشی و جذب ناشنوایان گام بردارند.

بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان  گفت: استان گیلان از پتانسیل خوبی در رشته های ناشنوایان برخوردار است و استعدادهای خوبی در این رشته در حال فعالیت هستند که امیدواریم با تلاش بیشتر اعضاء هیات شاهد توسعه و گسترش این رشته های ورزشی و افتخارآفرینی جوانان گیلانی در میادین مختلف باشیم.

در پایان این دیدار ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله کریم لیاقت جو، حکم فاطمه اسماعیل زاده سرپرست جدید هیأت ورزش های ناشنوایان به ایشان اهدا شد.

فدراسیون ورزش های ناشنوایان مهران تیشه گران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر