کد خبر: 931685 A

جنجال باورنکردنی در فولادآرنا

شکست استقلال تهران در دیدار مقابل فولاد خوزستان با اتفاق عجیبی رو به رو شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال تهران در بازی معوقه هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال شب گذشته در ورزشگاه فولاد آرنا به مصاف تیم فولاد خوزستان رفت و با نتیجه دو بر یک از شاگردان جواد نکونام شکست خورد.

آبی پوشان تهرانی در این مسابقه با کارت قرمز سیدمهدی سیدعلی به علی کریمی و عارف غلامی بازی را 9 نفره به پایان رساندند و همینطور با نظر داور این بازی فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی نیز حتی از روی نیمکت اخراج شد و از روی سکوها شاگردانش را هدایت کرد.

در این بازی استقلال با ارائه نمایشی دور از انتظار که بخش عمده‌ای از آن دوری از مسابقات و همینطور اخراج دو بازیکنش بود سه امتیاز حساس بازی را به حریفش واگذار کرد و شانس رسیدن به رده‌های بالای جدول و زنده نگه داشتن شانس قهرمانی را از دست داد.

استقلال در بازی خارج از خانه حتی امیرارسلان مطهری را هم به علت مصدومیت از دست داد و این بازیکن در اواسط نیمه دوم از ترکیب خارج شد تا آبی‌ها در فاز تهاجمی تمرکز خود را از دست بدهد و روی هم رفته تلاش بازیکنان برای کسب نتیجه بی اثر بماند.

در اواخر نیمه اول که فرهاد مجیدی از روی نیمکت اخراج شد، محمد دانشگر یکی از بازیکنان نیمکت نشین استقلال بود که در اعتراض به تصمیم داور به او معترض شد و حتی به این دلیل کارت زرد را هم دریافت کرد.

مدافع بلندقامت استقلال که به برخوردهای فیزیکی و مرد اول درگیری با بازیکنان و اعضای کادرفنی حریف مسبوق به سابقه است در جریان بازی روز گذشته به غیر از مهدی سیدعلی با یکی از اعضای کادرفنی تیم فولاد هم درگیری عجیبی داشته است.

ماجرا از این قرار است دانشگر که در دقیقه 46 به جای هروویه میلیچ وارد ترکیب شده بود با مهدی هاشمی نسب درگیر شده است. ظاهرا دانشگر در یکی از صحنه‌های بازی اقدام به سرزنی می‌کند با کنایه تند عضو کادرفنی تیم فولاد خوزستان مواجه می‌شود.

مدافع آبی‌ها در جواب اظهار نظر دور از انتظار هاشمی نسب به او می‌گوید:" یاغی، یاغی که میگن تویی؟!" این پاسخ تند به هاشمی نسب به او برخورده و منتظر تلافی می‌نشیند. هاشمی نسب 46 ساله که سابقه برتن کردن پیراهن پرسپولیس را در کارنامه دارد و بعد از دربی 79 به تیم استقلال پیوسته بود به این علت به بازیکن یاغی معروف بود.

این پایان ماجرا نبود و در پایان بازی هاشمی نسبت که سابقه زیادی در واکنش‌های تند داشته به سمت دانشگر حمله‌ور می‌شود. مربی تیم فولاد خوزستان در مسیر رختکن به دانشگر حمله ور شده و به او می‌گوید:"خیلی شانس آوردید که مانند پرسپولیس به شما 6 گل نزدیم!!!"

رفتار مربی باتجربه موجب تعجب کادرفنی و اطرافیان نیمکت شده و موجب درگیری فیزیکی بین طرفین می‌شود. پس از اینکه جروبحث بین طرفین بالا می‌گیرد در نهایت با دخالت افرادی همچون سعید آذری، مدیرعامل استقلال این قائله ختم به خیر می‌شود.

مهدی هاشمی نسب محمددانشگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر