کد خبر: 931423 A

هافبک استقلال با گلزنی در دیدار با فولاد خوزستان توانست تیمش را در آستانه پیروزی قرار دهد اما این کولیبالی بود که گل تساوی را برای سرخ‌ها به ثمر رساند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روزبه چشمی، هافبک باتجربه و تاثیرگذار آبی‌ها در اواسط نیمه اول با سماجت خاص خود موفق شد دروازه شهاب گردان را باز کند و این تیم را به گل اول بازی برساند.

چشمی که به خوبی توانسته بود کات بک هم‌تیمی‌اش را به سمت دروازه فولاد بزند، با مقاومت شهاب گردان مواجه شد اما در حرکتی جالب توجه بار دیگر ضربه‌اش را به سمت حریف نواخت تا اینبار کاری هم از دست شهاب گردان برنیاید.

روزبه چشمی که با حضور در خط میانی، فرصت بیشتری برای حضور در محوطه جریمه شاگردان جواد نکونام به دست آورده بود، با گل خود استقلال را پیش انداخت اما در ادامه این کولیبالی بود که بازی را به تساوی کشاند.

بعد از مدت‌ها تعطیلی فوتبال ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا و در حالی که دیدار دو تیم استقلال و فولاد در ورزشگاه فولاد آره نا به عنوان بازی معوقه زودتر از دیگر رقابت‌های آغاز شد، روزبه چشمی توانست پاگشای شروع دوباره فوتبال ایران را با گل خود جشن بگیرد.

استقلال البته در اواخر نیمه اول با اخراج علی کریمی باید 10 نفره کار را دنبال کند که این مساله باعث خواهد شد کار روزبه چشمی در نقش هافبک دفاعی این تیم سخت‌تر هم شود.

استقلال روزبه چشمی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر