کد خبر: 931225 A

معاون وزیر ورزش گفت: براساس سیاست IOC باید وقفه بزرگ ایجاد شده در دوران کرونا را جبران کنیم.

به گزارش ایلنا، مهدی علی نژاد در هفتمین نشست کمیسیون فرهنگی با محوریت ورزش و کرونا که صبح امروز با حضور سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک برگزار شد؛ به ارائه گزارشی از فرایند مقابله جامعه ورزش با کرونا پرداخت.

وی در ادامه با بیان اینکه جامعه ورزش و جوانان از همان ابتدا شیوع این ویروس را بدلیل اهمیت سلامتی ورزشکاران و قهرمانان جدی گرفت، تصریح کرد: در ایام کرونا ورزش در عرصه رقابتی تعطیل شد اما با کمک فدراسیون ها هزاران کلیپ و برنامه لایو از ورزشکاران و قهرمانان که در خانه ماندن و ورزش کردم برای حفظ سلامتی را توصیه می کردند، در فضای مجازی نشر پیدا کرد.

علی نژاد خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های مهم این دوران، زیر نظر گرفتن قهرمانان و ورزشکارانی بود که برای المپیک آماده می شوند که در این خصوص تدابیر مختلفی اتخاذ و بکار گیری شد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد که در دوران پسا کرونا و بر اساس سیاست کمیته بین المللی المپیک، باید با تولید انبوه رویدادهای ورزشی، وقفه بزرگی که در دوران کرونا در عرصه رقابتی ورزش بوجود آمد را جبران کنیم.

در هفتمین نشست کمیسیون فرهنگی، سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک، حجة الاسلام نقویان، مهدی علی نژاد، سید عبدالحمید احمدی معاونین وزارت ورزش و جوانان در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

 

وزارت ورزش و جوانان مهدی علی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر