کد خبر: 931021 A

داور اسبق فوتبال ایران اعلام کرد که بیژن حیدری دچار مصدومیت شده است.

به گزارش ایلنا، مسعود مرادی درخصوص شروع مجدد مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بالطبع بازیکنان و تیم‌ها از آمادگی خودشان دور خواهند بود و بخواهند بعد از این در کوران مسابقات قرار بگیرند سخت خواهد بود. داوران هم شاید بتوانند در این مدت آمادگی جسمانی خود را حفظ کنند اما باید قضاوت کنند و در مسابقات باشند تا از نظر روحی روانی آماده باشند و تجربه داشته باشند. 

او ادامه داد: نمی‌خواهم پیش بینی کنم اما آنطور که مشخص است همانگونه که تیم‌ها از مسابقات دور بوده‌اند و نمی‌توانم انتظار فوتبال جذاب پیش از شیوع کرونا را داشته باشیم به نظرم آمادگی داوران از نوعی قضاوت به دلیل دوری از مسابقات کمی افت خواهد کرد. در طی این 9 هفته که باقی مانده به فرم ایده آل می‌رسند.

مرادی اضافه کرد: انتظارات نباید خیلی بالا برود که داوران فوتبال هم مانند قدیم آماده و خیلی خوب باشند؛ نه، اینطور نیست. الان یکی دو روزی می‌شود که گردهمایی برای داوران وسط اجرا شده و توجیه شده‌اند اما خواسته‌ام از تیم‌ها، اصحاب رسانه و هواداران این است که بگذارند داوران کارشان را بکنند. این فاصله‌ای که در برگزاری مسابقات افتاده یک مقدار روی کار داوران اثرمی‌گذارد و شاید ضعف‌هایی مشاهده شود اما طبیعی است همانگونه که برای بازیکنان اتفاق می‌افتد.

مسعود مرادی درباره عملکرد بیژن حیدری اظهار داشت: از ایشان نام بردید و با اینکه ایشان خودشان جراح هستند اما یک نکته خیلی ناراحت کننده من شنیدم که در گردهمایی داوران داشتند در تمریتات ایشان دچار آسیب شدند. برای ایشان آرزوی سلامتی می‌کنم و فوتبال ما به چنین داوری نیاز دارد.

لیگ برتر فوتبال ایران کرونا داور داوری ویروس کرونا مسعود مرادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر